Dariusz Piekarski nowym prezesem Sare. Zastąpi Tomasza Pruszczyńskiego

6
Dariusz Piekarski nowym prezesem Sare. Zastąpi Tomasza Pruszczyńskiego fot.sare.pl
Dariusz Piekarski został powołany na stanowisko prezesa Sare i zastąpi Tomasza Pruszczyńskiego, założyciela spółki, który objął stanowisko członka rady nadzorczej.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Piekarski nowym prezesem Sare. Zastąpi Tomasza Pruszczyńskiego

PODZIEL SIĘ


Autor: AT

10 cze 2016 10:42


Dariusz Piekarski od 2011 roku jest związany z Grupą Sare. Wcześniej pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora zarządzającego.

Ponadto, skład zarządu Sare wzmocnił Przemysław Marcol, związany z Grupą od 2008 roku, jako prawnik i członek organów zarządczych oraz nadzorczych spółek z Grupy. Nowy podział obowiązków wejdzie w życie dziś tj. 10 czerwca 2016 r.

- Przekazuję obowiązki kierowania pracami zarządu utalentowanemu i doświadczonemu menedżerowi, związanemu od 2011 roku z Grupą Sare. Jako dyrektor zarządzający udowodnił swoją skuteczność w zarządzaniu takim organizmem, jak spółka działająca w obszarze nowych technologii. Od tego czasu wiele się zmieniło - przychody są kilkukrotnie wyższe, Sare jest notowane na rynku głównym GPW i jest partnerem handlowym wielu globalnych graczy. Bardzo cieszy mnie fakt wzmocnienia składu zarządu przez Przemysława Marcola. Uważam, że jego szeroka wiedza i kompetencje związane z bezpieczeństwem danych oraz ogromne doświadczenie prawnicze są bardzo cenne dla spółki - skomentował zmianę Pruszczyński.

Dodał, że zamierza nadal angażować się w rozwój Grupy Sare i skupi się na budowie od podstaw kolejnych przedsięwzięć w „najbardziej obiecujących obszarach oraz wsparciu Grupy w dalszym działaniu".

- Dziękuję radzie nadzorczej za okazane zaufanie. Jako zarząd pozostajemy skupieni na realizacji celów strategicznych, pozostając organizacją innowacyjną, kreującą nowe rozwiązania rynkowe. Nasi akcjonariusze wiedzą, że zawsze byliśmy w stanie realizować nasze ambitne cele. Zmiany w składzie zarządu niczego w tym obszarze nie zmieniają – powiedział Piekarski.

Sare to technologiczna spółka oferująca zaawansowane, dedykowane narzędzia IT, służące wspieraniu sprzedaży i automatyzacji marketingu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.