Dariusz Mazurek nowym dyrektorem ds. rozwoju biznesu w Capgemini Polska

Dariusz Mazurek będzie odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań biznesowych i usług technologicznych firmy na rynek krajowy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Mazurek nowym dyrektorem ds. rozwoju biznesu w Capgemini Polska

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

26 cze 2013 14:10


Jako dyrektor ds. rozwoju biznesu Capgemini Polska będzie odpowiedzialny między innymi za oferowanie nowatorskich rozwiązań biznesowych i usług technologicznych, które są odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku związane z mobilnością, sieciami społecznościowymi i szeroko rozumianą innowacyjnością przedsiębiorstw.

Dariusz Mazurek jest absolwentem SGGW, Uniwersytetu Warszawskiego oraz University of Illinois (studia MBA). Doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w firmach konsultingowych (Deloitte Polska, PwC) oraz technologicznych (IBM Polska, CSC Computer Sciences Polska), w których zajmował stanowiska menedżerskie i zarządcze.

W latach 2004 - 2006 był dyrektorem zarządzającym polskiego oddziału Unisys, a od 2006 do 2009 zajmował pozycję prezesa zarządu tej firmy.

Dariusz Mazurek posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w rozwoju biznesu i współpracy z klientami, reprezentującymi między innymi sektor finansowy i telekomunikacyjny w Polsce, a także innych krajach z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Przez 3 lata wykładał zarządzanie operacyjne dla studentów MBA Międzynarodowego Centrum Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Firma Capgemini w Polsce zatrudnia obecnie ponad 5 300 pracowników. Obszarami specjalizacji Capgemini w Polsce są projekty transformacji przedsiębiorstw w oparciu o technologie informatyczne, outsourcing procesów biznesowych, usługi w zakresie Infrastruktury IT, oraz rozwój oprogramowania spełniającego indywidualne potrzeby biznesu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.