Dariusz Krzewina rezygnuje z funkcji prezesa PZU Życie

Rezygnację z funkcji prezesa zarządu PZU Życie złożył Dariusz Krzewina. Teraz, pozostając w zarządzie spółki życiowej i majątkowej, będzie odpowiedzialny za pion klienta korporacyjnego w grupie PZU.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Krzewina rezygnuje z funkcji prezesa PZU Życie

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

29 wrz 2015 20:04


- Strategia PZU 3.0 wyznacza ambitne cele dotyczące wzrostu biznesu ubezpieczeniowego w poszczególnych segmentach, kładąc silny nacisk na wysoki poziom obsługi klienta. Tworząc PZU 3.0 chcemy aktywnie rozwijać obszary, w których jest istotny potencjał wzrostowy. Potrzeba do tego wzmocnienia segmentów i skupienia się na poziomie zarządczym na kliencie. Dlatego postanowiliśmy w ramach całej grupy PZU osobno przypisać zakresy odpowiedzialności dla segmentów klienta indywidualnego i korporacyjnego - mówi Andrzej Klesyk, prezesa PZU, przewodniczący RN PZU Życie.

Dariusz Krzewina uważa, że trudny rynek klienta korporacyjnego wymaga koncentracji sił i uwagi, by sprostać wyzwaniom biznesowym.

- W tym obszarze nastąpi zauważalna ofensywa. Planujemy wdrożenie systemowych rozwiązań zwiększających efektywność sprzedaży, rozwój doradztwa w zarządzaniu ryzykiem oraz najwyższy poziom jakości obsługi klientów i brokerów - dodał.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.