Dariusz Jędrzejczyk nowym dyrektorem w Orange

Od marca nowym dyrektorem w segmencie klientów kluczowych i korporacyjnych Orange Polska został Dariusz Jędrzejczyk. Na stanowisku zastąpił Damiana Biedulskiego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Jędrzejczyk nowym dyrektorem w Orange

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 mar 2015 13:12


W Orange Dariusz Jędrzejczyk będzie odpowiadał za rozwój portfolio Orange z obszaru ICT (Information Communications Technology). Są to m.in. rozwiązania oferowane w modelu chmury obliczeniowej, usługi mobilne dla firm czy też ochrona przed cyberzagrożeniami.

Dariusz Jędrzejczyk posiada ponad 20. letnie doświadczenie na rynku teleinformatycznym. W ostatnim czasie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu do spraw komercyjnych w HAWE SA, gdzie współpracował z Orange m.in. przy realizacji projektów infrastrukturalnych, jak sieci szerokopasmowe w województwie lubuskim, warmińsko-mazurskim czy podkarpackim.

Wcześniej przez dziewięć lat u jednego z operatorów odpowiadał za rozwój i zarządzanie produktami B2B i B2C pod kątem strategii i ich wprowadzenia na rynek. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu projektami integratorskimi. Jest ekspertem w dziedzinie nowoczesnych usług IT i telco dla przedsiębiorstw.

- Telekomunikacja w połączeniu ze światem IT jest szalenie rozwojowa i przyszłościowa. Firmy nie potrzebują już albo sieci albo sprzętu czy też systemu. Potrzebują i sieci i sprzętu i systemu, a to wszystko w formie jak najbardziej korzystnej pod kątem kosztów, wydajności i rozwoju biznesu. W nowym miejscu moim celem jest konstruowanie właśnie tak sprofilowanej oferty – stwierdza Dariusz Jędrzejczyk, dyrektor w segmencie klientów kluczowych i korporacyjnych Orange.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

DAREK 2017-03-03 10:54:42

Witam w tesko orange masakra kupilem karte 1 marca 2017 kolo godz 14tej i miala byc aktywowana w ciagu godz poniewaz system nie dziala ok,ale nie byla dalej aktywna. Podjechalem tam kolo 20tej system nie dzialal dale. ,wiec nastepnego dnia pojechalem pare min po 9tej system dziala i za godz bedzie aktywna i co nic NIE DZIALALA. bo pani ktora zrobila ksero dowodu mojego posiala kartke ,a ja nie wziolem dokumentow po raz 4 pod kreslam . kolo godz 17 przyjechalem i oddalem doladowanie 35 zi a za karte 7 zl juz nie chciel oddac piniezkow. obok jest pley i na ta chwile bylem zmuszony kupic. szkoda ze tak stalo sie ,ale pracownicy tej placowki powinni przejsc duze szkolenie. pani kierownik nigdy nie mam.PORAZKA ORANGE TESKO GDYNIA KCYNSKA

cezary gdynia 2017-03-01 19:47:36

witam panie dyrektrze prosze zajac sie salonem w gdyni ul. kcynska TESKO i poczytac opinie jak mozna tak obslugiwac ludzi szok TRAGEDIAAAAAA POZDRAWIAM. PS , prosze tam zadzwonic hi,hi

Widzący 2015-03-17 15:25:59

Kolejny wodolejca i uprawiacz prawdy ekranu...