Dariusz Dolczewski nowym dyrektorem w Poczcie Polskiej

Na stanowisku dyrektora Biura Strategii i Współpracy Międzynarodowej w Poczcie Polskiej zatrudniony został Dariusz Dolczewski.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dariusz Dolczewski nowym dyrektorem w Poczcie Polskiej

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

3 lis 2014 10:44


Dariusz Dolczewski posiada interdyscyplinarne wykształcenie specjalistyczne. Ukończył Politechnikę Warszawską – jest inżynierem telekomunikacji po Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych oraz zarządzanie przedsiębiorstwem na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Obecnie jest doktorantem na Wydziale Zarządzania UW, specjalizuje się w kwestiach zarządzania i organizacji dużych grup kapitałowych.

Czytaj też: Poczta Polska: Aby odnieść sukces, wynagrodzenia muszą zostać uzależnione od efektów

Dolczewski wcześniej pracował m.in. na stanowisku dyrektora departamentu poczty w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, gdzie prowadził sprawy związane z nadzorem właścicielskim nad Pocztą Polską oraz legislacją w obszarze pocztowym.

Na zatrudnienie w Poczcie Polskiej decyzję pozytywną wydała Komisja rozpatrująca wnioski o wyrażenie zgody na zatrudnianie osób, które pełniły funkcje publiczne, działającej na podstawie ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o ograniczeniu prowadzenia działalności gospodarczej przez osoby pełniące funkcje publiczne.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.