×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Danuta Papaj wiceprezydentem Kielc

  • Autor: PAP/KM
  • Opublikowano: 10 cze 2019 15:09

Prezydent Kielc Bogdan Wenta ogłosił w poniedziałek, że trzecim z jego zastępców będzie Danuta Papaj, która do tej pory pełniła funkcję jego pełnomocnika do spraw finansów oraz była radną sejmiku województwa świętokrzyskiego.

Danuta Papaj wiceprezydentem Kielc
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Danuta Papaj podczas konferencji prasowej poinformowała, że w kieleckim magistracie będzie odpowiedzialna m.in. za wydziały geodezji, gospodarki nieruchomościami oraz przedsiębiorczości i komunikacji społecznej.

- To są wszystkie te wydziały, które są ściśle związaną z szeroko pojętą przedsiębiorczością. Będziemy chcieli położyć na to duży nacisk, o czym mówiliśmy od początku - zapewniła nowa wiceprezydent Kielc.

Wyraziła również nadzieję, że przy wsparciu prezydenta i jego dwóch zastępców, oraz korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, wprowadzi nowe działania, które będą mogły wspomóc rozwój miasta w ciągu najbliższych kilku lat.

Na początku grudnia 2018 roku, kilka tygodni po wygranych wyborach samorządowych, Wenta na swojego zastępcę mianował współzałożyciela Stowarzyszenia "Projekt Świętokrzyskie" z list którego został wybrany na prezydenta Kielc, Marcina Różyckiego. Poinformował wówczas, że nowy wiceprezydent w ratuszu odpowiedzialny będzie za obszar edukacji.

Pod koniec marca na swojego drugiego zastępcę Wenta mianował dotychczasowego miejskiego radnego, szefa kieleckich struktur PO Arkadiusza Kubca, który w urzędzie odpowiedzialny jest za obszary związane ze sprawami obywatelskimi oraz ochroną środowiska.

W jesiennych wyborach samorządowych Papaj uzyskała mandat radnej sejmiku startując z list Stowarzyszenia "Projekt Świętokrzyskie", którego wówczas była wiceprezesem. Kilka tygodni po objęciu urzędu prezydenta przez Wentę, została mianowana jego pełnomocnikiem do spraw finansów, budżetu i przedsiębiorczości.

Po objęciu przez Papaj funkcji wiceprezydenta Kielc, jej miejsce w sejmiku województwa zajmie Grzegorz Świercz.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Danuta Papaj wiceprezydentem Kielc
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA