PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Danny Bercovich dyrektorem w GTC

  • jk
  • 19 cze 2022 15:47

Danny Bercovich awansował na stanowisko dyrektora regionalnego ds. handlu detalicznego w GTC. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora generalnego GTC w Bułgarii i Rumunii.

Danny Bercovich dyrektorem w GTC
Danny Bercovich jest związany z Globe Trade Centre od 2012 roku (Fot. mat. pras.)
REKLAMA

Danny Bercovich jest związany z Globe Trade Centre od 2012 roku. Jako szef GTC Rumunia, a następnie GTC Bułgaria, zajmował się projektami biur i centów handlowych. Brał aktywny udział we wzmacnianiu renomy firmy na rynku nieruchomości komercyjnych w Europie Południowo-Wschodniej.

Bercovich przez lata zajmował się sprzedażą i zakupem centrów handlowych w Bułgarii, optymalizując ich wydajność i przystosowując je do dynamicznych zmian na rynku. W ostatnim czasie był również zaangażowany w tworzenie strategii dla portfela handlowego GTC we wszystkich krajach, w których działa grupa.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jako dyrektor regionalny ds. handlu detalicznego Danny Bercovich będzie zarządzał strategią grupy, polegającą na koncentrowaniu się na centrach handlowych. Wykorzysta przy tym zarówno bogate doświadczenie w rozwoju i prowadzeniu powierzchni handlowych na rynkach Europy Południowo-Wschodniej, jak i zaangażowanie w portfel handlowy GTC.

Grupa GTC jest inwestorem i deweloperem działającym na rynku nieruchomości, koncentrującym się na Polsce i stolicach krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Danny Bercovich dyrektorem w GTC

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA