Daniel Słuchocki dyrektorem ds. komercjalizacji w Gemini Holding

Do zespołu Gemini Holding dołączył Daniel Słuchocki, który objął stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Daniel Słuchocki dyrektorem ds. komercjalizacji w Gemini Holding

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

24 sie 2015 10:09


Daniel Słuchocki to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości komercyjnych, specjalizujący się w komercjalizacji, formatowaniu i kreowaniu długofalowej strategii komercyjnej dla galerii i centrów handlowych. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; ukończył również studia podyplomowe na kierunku zarządzanie nieruchomościami na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, po których uzyskał licencję zarządcy nieruchomości.

Przez ponad 14 lat Daniel Słuchocki zajmował się m.in. komercjalizacją obiektów handlowych należących do Star-Europa Holding, zlokalizowanych w południowej Polsce. Do jego największych sukcesów należy osiągnięcie 100-proc. poziomu wynajmu powierzchni komercyjnej w Galerii Rzeszów.

Do głównych obowiązków nowego pracownika należą m.in. koordynacja i zarządzanie procesami komercjalizacji i rekomercjalizacji dwóch już funkcjonujących obiektów spółki Gemini Holding: Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała oraz Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. We współpracy z agencją doradczą CBRE, Daniel Słuchocki zajmuje się również pozyskiwaniem najemców do nowego projektu – Centrum Handlowego Gemini Park Tychy, którego budowa rozpocznie się już niebawem.

Cały artykuł znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.