×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Daniel Ozon prezesem JSW na kolejne trzy miesiące

  • Autor: PAP/JS
  • 2 cze 2017 21:51

Daniel Ozon, od marca tego roku pełniący obowiązki prezesa Jastrzębskiej Spółki Węglowej, będzie kierował tą giełdową spółką przez kolejne trzy miesiące - zdecydowała rada nadzorcza firmy.

Daniel Ozon prezesem JSW na kolejne trzy miesiące
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

6 marca Rada odwołała ze stanowiska ówczesnego prezesa JSW Tomasza Gawlika, delegując na trzy miesiące do pełnienia obowiązków prezesa zarządu spółki szefa Rady Daniela Ozona, który w przeszłości (w latach 2006-2008) był m.in. wiceprezesem JSW oraz dyrektorem jej biura nadzoru właścicielskiego i strategii kapitałowej.

W ciągu minionych trzech miesięcy nie wyłoniono nowego prezesa JSW. W piątek (2 czerwca) Rada zdecydowała, że Ozon nadal będzie pełnił obowiązki prezesa firmy - od 8 czerwca do 7 września 2017 r. włącznie, jednak nie dłużej niż do dnia powołania właściwego prezesa zarządu spółki.

Daniel Ozon jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, studiował na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Jest specjalistą z zakresu "doradztwa finansowego dla przedsiębiorstw, bankowości (inwestycyjnej i korporacyjnej), fuzji, przejęć, restrukturyzacji finansowania, zarządzania wzrostem wartości". Od 2014 r. współpracuje z EDF Trading London w zakresie doradztwa przy pozyskiwaniu transakcji w zakresie handlu prądem, gazem na rynku polskim oraz na rynkach Europy Centralnej. Od 2011 r. był partnerem w funduszu Carlson Private Equity Ltd., a od 2010 r. współwłaścicielem domu brokerskiego Ventus Asset Management. W latach 2008-2011 współpracował z Experior Partner. Od 4 sierpnia 2016 r. jest członkiem rady nadzorczej JSW.

 

 

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Daniel Ozon prezesem JSW na kolejne trzy miesiące
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA