PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Dagmara Głowacka dyrektorem polityki personalnej DB Schenker

  • Autor: JS
  • 16 sie 2017 16:27

Dagmara Głowacka od maja pełni funkcję dyrektora polityki personalnej DB Schenker. Nowa dyrektor jest odpowiedzialna za politykę personalną w klastrze DB Schenker North & East Europe.

Dagmara Głowacka dyrektorem polityki personalnej DB Schenker
Adobe Stock
REKLAMA

Nowa dyrektor polityki personalnej DB Schenker przez ostatnie 15 lat była związana z branżą motoryzacyjną. W jej odpowiedzialności pozostawało m.in. zarządzaniem łańcuchem dostaw i logistyką około produkcyjną.

W 2008 roku dołączyła do zespołu międzynarodowego koncernu Kongsberg Automotive. Od 2011 roku jako globalny dyrektor ds. logistyki była odpowiedzialna za tworzenie ogólnoświatowej strategii logistycznej oraz standaryzację procesów  logistycznych w zakładach produkcyjnych na całym świecie.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Jej doświadczenie w tym zakresie ma pozwolić DB Schenker na głębsze zrozumienie procesów logistycznych z perspektywy klienta i rzeczywiste wsparcia biznesu przez działania Polityki Personalnej. Dagmara Głowacka jest odpowiedzialna  także za politykę personalną w klastrze DB Schenker North & East Europe,  do którego oprócz Polski należą Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina i Białoruś.

Dagmara Głowacka studiowała na Politechnice Łódzkiej oraz zdobyła tytuł inżyniera Ecole des Mines de Nancy we Francji. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu zarządzania logistycznego oraz Coaching profesjonalny na Akademii Leona Koźmińskiego. W ramach praktyki zrealizowała ponad 400 godzin sesji coachingowych i mentorskich.

Nowa dyrektor ma na swoim koncie wyróżnienie „Kobieta w Logistyce 2013” portalu Pracujwlogistyce.pl. Ponadto pełni funkcję wiceprezesa w stowarzyszeniu Ladies First. Prowadziła również wykłady na różnych uczelniach m.in. w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i Wyższej Szkole Logistyki we Wrocławiu. Brała także czynny udział w konferencjach na terenie Europy.

Prywatnie Dagmara Głowacka prowadzi aktywny rodzinny styl życia, a wolnym czasie jeździ konno.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Dagmara Głowacka dyrektorem polityki personalnej DB Schenker

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA