Dagmara Bałusz i Sylwia Klimek w zespole PR w Antal International

Antal International z nowym rokiem powiększył zespół PR & Marketing. W styczniu dołączyły do niego dwie nowe osoby: Dagmara Bałusz, acting CEE PR & marketing manager oraz Sylwia Klimek, PR specialist.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dagmara Bałusz i Sylwia Klimek w zespole PR w Antal International

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

17 mar 2015 11:25


Z początkiem marca pracę rozpoczęła również Marta Busłajew wzmacniając zespół jako Product Development Manager.

Marta Busłajew jest odpowiedzialna za rozwijanie nowej linii biznesowej - oferty Employer Brandingu dla klientów firmy. Jest Absolwentką Wyższej Szkoły Ekonomicznej, ukończyła również Professional Diploma in Marketing - program akredytowany przez Chartered Institute of Marketing w Londynie. Przed dołączeniem do Antal International pracowała w firmie Colliers International na stanowisku Dyrektora ds. Marketingu i Client Service.

Dagmara Bałusz wróciła do Antal po 3-letniej przerwie i objęła stanowisko Acting CEE PR & Marketing Manager. Zastępuje Joannę Kuczę, która ma roczną przerwę w pracy wynikającą z urlopu macierzyńskiego. Oprócz kierowania pracą działu, odpowiada za działania komunikacji marketingowej w regionie CEE.

Sylwia Klimek odpowiada przede wszystkim za kontakty z mediami oraz publikacje raportów rynku pracy przygotowywanych przez Antal. Wcześniej zajmowała się marketingiem w firmie ASUS Polska. Sylwia Klimek jest absolwentką Podyplomowego Public Relations Szkoły Głównej Handlowej oraz Polityki Społecznej na Uniwersytecie Warszawskim.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.