×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Czuba, Łopusiński i Błach awansowali w Avison Young

  • KDS
  • 12 maj 2022 10:33

Artur Czuba, Piotr Łopusiński i Patryk Błach awansowali w dziale doradztwa inwestycyjnego Avison Young w Polsce.

Czuba, Łopusiński i Błach awansowali w Avison Young
Artur Czuba (fot. mat. pras.)
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Artur Czuba jest związany z Avison Young od początku istnienia firmy w Polsce. W tym czasie rozwijał swoje umiejętności doradcze i awansował w strukturze firmy kilkakrotnie, ostatnio na stanowisko associate directora.

Czuba jest również zdobywcą nagrody Client Care & Delivery Award 2021 przyznawanej przez Avison Young wyróżniającym się doradcom w europejskich oddziałach firmy.

Ma 8-letnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym nieruchomości komercyjnych, które zdobywał w działach transakcyjnych oraz finansowania inwestycji. W Avison Young odpowiada za doradztwo w inwestycyjne, wspomagając fundusze oraz deweloperów.

Piotr Łopusiński (fot. mat. pras.)
Piotr Łopusiński (fot. mat. pras.)

Piotr Łopusiński awansował również na stanowisko associate directora w dziale doradztwa inwestycyjnego. Dołączył do Avison Young w 2018 roku. Ma ponad 8 lat doświadczenia na rynku nieruchomości komercyjnych. 

W Avison Young odpowiada za przebieg transakcji inwestycyjnych od przygotowania materiałów marketingowych i informacji finansowych do kontaktu z inwestorami i prowadzenia procesu due diligence. Bierze również udział w przygotowywaniu raportów oraz analiz rynkowych. Posiada także doświadczenie w świadczeniu usług asset management.

Patryk Błach (fot. mat. pras.)
Patryk Błach (fot. mat. pras.)

Patryk Błach jest najmłodszy stażem spośród awansowanych doradców. Patryk jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej i Uniwersytetu Warszawskiego. Przed dołączeniem do Avison Young, doświadczenie zawodowe zdobywał w takich firmach jak McKinsey & Company, Accenture oraz PwC. W zespole inwestycyjnym Avison Young, awansowany na stanowisko consultanta, Patryk zajmuje się analizami rynkowymi, przygotowywaniem memorandów inwestycyjnych oraz procesami due diligence.

Avison Young jest międzynarodową firmą doradczą działającą na rynku nieruchomości. Główna siedziba firmy znajduje się w Toronto w Kanadzie. 

Na polskim rynku nieruchomości komercyjnych firma świadczy usługi w zakresie wycen nieruchomości, doradztwa inwestycyjnego oraz technicznego i zarządzania projektami.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Czuba, Łopusiński i Błach awansowali w Avison Young

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA