×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Chruściak, Aleksandrowicz i Grott dołączyli do EY Law

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 3 paź 2017 12:20

Do kancelarii prawnej EY Law dołączają nowi eksperci: adwokat Małgorzata Chruściak, radca prawny Jerzy Aleksandrowicz oraz radca prawny Marcin Grott. Natomiast Katarzyna Kłaczyńska awansuje na stanowisko associate partnera.

Chruściak, Aleksandrowicz i Grott dołączyli do EY Law
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Dzięki doświadczeniu nowych ekspertów kancelaria poszerzy swoje kompetencje o obszar doradztwa prawnego dla sektora finansowego, sektora zbrojeniowego i lotniczego, a także w zakresie ochrony danych osobowych. Od października w ramach struktur kancelarii na stanowisko associate partner awansuje Katarzyna Kłaczyńska, ekspert w dziedzinie ochrony środowiska i energetyki.

- Bardzo się cieszę, że w naszym zespole znaleźli się świetni, doświadczeni eksperci, którzy doskonale uzupełniają nasze dotychczasowe kompetencje. Dzięki nim możemy dostarczać klientom innowacyjne i praktyczne rozwiązania – mówi Agnieszka Tałasiewicz, partner zarządzający kancelarią EY Law.

- W naszej pracy kierujemy się także specjalizacją branżową. Świadczymy usługi dla klientów z takich sektorów jak: energetyczny, paliwowy, transportowy, infrastrukturalny czy nieruchomościowy. Teraz poszerzamy spektrum branż o bankowość i sektor zbrojeniowy – dodaje Zuzanna Zakrzewska, partner w kancelarii EY Law.

Od października do zespołu kancelarii EY Law dołączają:

Małgorzata Chruściak

Małgorzata jest wiodącym prawnikiem w sektorze bankowości i zagadnień regulacyjnych w Polsce z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w największych międzynarodowych kancelariach prawnych w Warszawie. Małgorzata doradzała polskim i zagranicznym bankom przy finansowaniu projektów inwestycyjnych, kredytowaniu przez konsorcja bankowe oraz transakcjach restrukturyzacyjnych (w tym związanych z ryzykiem niewypłacalności).

Prowadziła procesy tworzenia nowych banków w Polsce oraz nabycia akcji polskich banków i innych instytucji finansowych przez inwestorów zagranicznych, w tym transakcje fuzji międzynarodowych instytucji finansowych.

Jerzy Aleksandrowicz

Jerzy jest ekspertem o obszarze transferu technologii, sektora zbrojeniowego i rynku lotniczego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał na Uczelni Łazarskiego, w Ministerstwie Obrony Narodowej a także w kancelariach prawnych.

Zajmował się między innymi doradztwem w zakresie zamówień publicznych w sektorze zbrojeniowym i wsparciem w obszarze problematyki offsetowej zarówno w instytucjach publicznych jak również reprezentując klientów korporacyjnych. Przez kilka ostatnich lat był szefem praktyki zbrojeniowej i lotniczej w renomowanej kancelarii prawnej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Chruściak, Aleksandrowicz i Grott dołączyli do EY Law

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA