Christie&Co Polska: Filip Grzesiak został młodszym konsultantem

Do Christie&Co Polska dołączył Filip Grzesiak, który obejmie stanowisko młodszego konsultanta. Christie&Co to międzynarodowa firma doradcza, której przedmiotem działalności jest doradztwo na rzecz podmiotów funkcjonujących na hotelowym rynku nieruchomości.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Christie&Co Polska: Filip Grzesiak został młodszym konsultantem

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

5 kwi 2016 14:36


Filip Grzesiak jest absolwentem turystyki i rekreacji SGGW w Warszawie. Wiedzę praktyczną zdobywał między innymi w hotelach Branicki i Esperanto w Białymstoku, oraz wrocławskim Sofitel Old Town.

Od 2015 roku zaangażowany jest w rozwijanie własnej działalności na szeroko rozumianym rynku hotelowego IT, proponując i wdrażając innowacyjne technologie służące osobom korzystającym z hoteli, jak i operatorom. Jego pasją są podróże. Zwiedził już ponad 45 krajów. Biegle włada językiem angielskim i komunikatywnie językiem rosyjskim.

- Dołączenie Filipa do zespołu Christie & Co w Polsce to wynik naszego dynamicznego rozwoju i rosnącego zapotrzebowania na profesjonalne doradztwo w zakresie nieruchomości hotelowych, co wynika z rosnącego potencjału polskiego rynku. Nie mam wątpliwości, że doświadczenie Filipa przełoży się na wypracowanie wartości dodanych dla naszych klientów – mówi Adam Konieczny, Country Head Christie & Co Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.