Charles Taylor partnerem zarządzającym Cushman & Wakefield w Polsce

Cushman & Wakefield, międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości, ogłosiła, że Charles Taylor objął stanowisko partnera zarządzającego firmy Cushman & Wakefield w Polsce. Zgodnie z zapowiedziami z 6. marca 2013 r. Charles Taylor zastąpił na tym stanowisku Richarda Petersena, który kierował firmą od momentu jej powstania w 1991 r.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Charles Taylor partnerem zarządzającym Cushman & Wakefield w Polsce

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

3 lip 2013 14:33


To kolejna zmiana personalna w firmie, po mianowaniu Jonathana Halletta partnerem zarządzającym firmy Cushman & Wakefield w regionie Europy Środkowej w marcu bieżącego roku.

Charles Taylor  posiada ponad 22-letnie doświadczenie w zakresie nieruchomości, które przez ostatnie 15 lat zdobywał na rynku węgierskim. Pełnił tam funkcję partnera zarządzającego w budapeszteńskim biurze firmy i kierujował działem rynków kapitałowych w Europie Środkowej. Ma na swoim koncie szereg transakcji, w tym niedawne nabycie w imieniu firmy Heitman dużego portfela nieruchomości biurowych w Budapeszcie (Millennium Towers (JV), Science Park i Alkotás Point) oraz zakup centrum handlowo-rozrywkowego Arena Centar w Zagrzebiu firmy TriGranit.

Przez ostatnie 11 lat Charles Taylor był odpowiedzialny za rozwój firmy na Węgrzech. Na jego stanowisko powołany został Gergely Pados, pełniący dotychczas funkcję dyrektora działu najmu powierzchni biurowych w Budapeszcie. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.