×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Cezary Godziuk prezesem spólki Lotos Asfalt

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 5 sty 2018 7:03

Obok nowego prezesa, w zarządzie spółki zasiada także od 20 listopada zeszłego roku, jako wiceprezes do spraw finansowych - Marek Zdrojewski. Postępowanie kwalifikacyjne, które miało wyłonić wiceprezesa do spraw inwestycyjnych zakończono bez rozstrzygnięcia. Rada Nadzorcza spółki zrezygnowała więc z obsadzenia tego stanowiska. Zarząd pracował zatem będzie w obecnym, 2-osobowym składzie.

Cezary Godziuk prezesem spólki Lotos Asfalt
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Cezary Godziuk jest absolwentem Wydziału Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Gdańskiego . W 2016 roku uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych na Wydziale Ekonomicznym Uniwersytetu Gdańskiego.

Od 2016 jest członkiem rady nadzorczej KGHM Polska Miedź. W latach 2016-2017 był członkiem zarządu do spraw finansów i inwestycji Totalizatora Sportowego.

Marek Zdrojewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Jest także byłym pracownikiem tej uczelni.

Od roku 2004 do roku 2011 był członkiem zarządu i zastępcą dyrektora TNS OBOP. Od roku 2014 do roku 2016 był doradcą zarządu Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych. Od roku 2011 jest wiceprzewodniczącym Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

Lotos Asfalt w czerwcu 2004 roku przejęła pracowników i aktywa asfaltowe rafinerii w Jaśle, a w lipcu 2005 roku kupiła wydział asfaltowy dawnej rafinerii w Czechowicach-Dziedzicach. Dziś spółka dysponuje trzema zakładami produkcyjnymi.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Lotos wyniosły w 2016 roku 20,9 mld zł .

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Cezary Godziuk prezesem spólki Lotos Asfalt

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA