CBRE zatrudnia nowych pracowników

Rafał Sękowski i Dariusz Szulc dołączyli do zespołu CBRE.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

CBRE zatrudnia nowych pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

9 sie 2013 13:20


Rafał Sękowski został młodszym negocjatorem w dziale powierzchni biurowych z siedzibą w Krakowie, gdzie będzie odpowiedzialny za negocjacje warunków najmu w imieniu właścicieli nieruchomości i najemców. Do jego obowiązków należeć będzie również monitorowanie rynku nieruchomości biurowych w Krakowie i Polsce południowej oraz zdobywanie nowych klientów.

Rafał Sękowski posiada ponad ośmioletnie doświadczenie na rynku nieruchomości. Swoją karierę rozpoczął jako rzeczoznawca majątkowy w Chicago, gdzie współpracował z największymi instytucjami finansowymi w USA.

Rafał Sękowski studiował na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie na kierunku Finanse i Bankowość oraz Gospodarowanie Nieruchomościami. Posiada licencję rzeczoznawcy majątkowego i jest członkiem National Association of Realtors, jednej z największych na świecie organizacji pośredników nieruchomości na świecie.

Dariusz Szulc dołączył do CBRE jako asystent działu doradztwa budowlanego. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialny za administrację działu, dostarczanie specjalistycznych informacji z zakresu instalacji budowlanych (ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji), przygotowywanie i aktualizację baz danych oraz wspieranie dyrektora działu i project managerów.

Zanim dołączył do CBRE, Dariusz Szulc pracował w KMW Engineering Sp. z o.o gdzie był odpowiedzialny za wykonanie dokumentacji powykonawczej dotyczącej wentylacji przemysłowej elektrowni atomowej w Olkiluoto, Finlandia.

Dariusz Szulc pracował również dla Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. jako asystent wsparcia sprzedaży. Był zaangażowany w projekty dotyczące instalacji VRV oraz systemów wody lodowej. Pracując dla pracowni projektowej ART Studio Pan Szulc współpracował przy projektach dotyczących instalacji HVAC (ogrzewnictwa, wentylacji i klimatyzacji) dla budynków wielorodzinnych i biur.

Dariusz Szulc ukończył Politechnikę Warszawską, Wydział Inżynierii Środowiska o specjalizacji: Ciepłownictwo, Ogrzewnictwo i Wentylacja. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.