CBRE awansowało Clare Sheils na stanowisko dyrektora działu wycen

Z dniem 1. marca b.r., CBRE awansowało Clare Sheils na stanowisko dyrektora działu wycen na region Europy Środkowej i Wschodniej (CEE). Clare Sheils poprzednio była dyrektorem działu wycen w Czechach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

CBRE awansowało Clare Sheils na stanowisko dyrektora działu wycen

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

9 kwi 2014 12:21


Clare Sheils będzie kontynuowała pracę jako dyrektor działu wycen w Czechach, a w swojej nowej międzynarodowej roli, będzie również koordynowała pracę zespołów CBRE w regionie CEE, w tym w Polsce, Austrii, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii i Rosji, a także w biurach zrzeszonych z CBRE w Bułgarii, Chorwacji, Serbii i na Ukrainie. Clare Sheils zastąpi na tym stanowisku Grahama MacMillana, który wraca do Wielkiej Brytanii, gdzie będzie kontynuował pracę jako starszy dyrektor w międzynarodowym dziale wycen w CBRE.

- Clare miała duży wkład w rozwój działu wycen w Czechach i na Słowacji od czasu, kiedy dołączyła do CBRE prawie rok temu i jestem bardzo zadowolony, że przyjęła nową rolę w regionie. Clare zadba o to, aby klienci CBRE otrzymywali najwyższej jakości usługi wycen nieruchomości - powiedział Andreas Ridder, prezes CBRE w regionie CEE. Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.