CBRE: Agnieszka Jankowska i Grzegorz Szymański awansowani

Agnieszka Jankowska, pełniąca stanowisko Szefa Działu Zarządzania Portfelami Nieruchomości w Polsce, objęła funkcję Market Unit Leadera na region CEE. To nie jedyny awans, o jakim poinformowało dziś CBRE.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

CBRE: Agnieszka Jankowska i Grzegorz Szymański awansowani

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl (AT)

Property News

31 sie 2016 15:04


Agnieszka Jankowska, pełnić będzie obowiązki Market Unit Leadera na region CEE w ramach realizacji umowy globalnej z Shell Polska. Będzie odpowiedzialna za koordynacje prac zespołów zarządzających ponad 960 nieruchomościami Shell w Polsce, Czechach, Słowacji, Węgrzech oraz Bułgarii.

Z kolei Grzegorz Szymański został promowany na stanowisko Senior Portfolio Manager obejmując zarządzanie zespołem dedykowanym do obsługi Shell w Polsce. Do najważniejszych klientów działu Zarządzania Portfelami Nieruchomości poza portfelem Shell można zaliczyć Orbis (poszukiwanie franczyzobiorców), Myjnie Imo (myjnie samochodowe).

Agnieszka Jankowska posiada 9 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, w tym 6 letnie doświadczenie w zarządzaniu i optymalizacji portfela nieruchomości klienta. Na nowym stanowisku - Market Unit Leadera na region CEE, Agnieszka będzie koordynowała procesy zarządzania we wszystkich krajach regionu. Jednocześnie, tak jak do tej pory, pozostanie odpowiedzialna za rozwój działu Zarządzania Portfelami Nieruchomości CBRE w Polsce.

Grzegorz Szymański posiada 8 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości, w tym ponad 3 lata w dziale Zarządzania Portfelami Nieruchomości w CBRE zajmującym się optymalizacją portfela nieruchomości klienta. W nowej roli Grzegorz oprócz koordynowania wszystkich transakcji prowadzonych na portfelu klienta oraz dbanie o jego interesy będzie również odpowiedzialny za realizacje i monitoring jego planów rocznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.