Carlos Panek Soares de Araújo konsultantem w Savills

Wraz z otwarciem biura Savills w Krakowie do działu Powierzchni Biurowych na stanowisko konsultanta dołączył Carlos Panek Soares de Araújo.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Carlos Panek Soares de Araújo konsultantem w Savills

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

7 lip 2016 10:36


Carlos będzie odpowiedzialny zarówno za reprezentowanie właścicieli nieruchomości obsługiwanych przez Dział Reprezentacji Wynajmującego jak i najemców, klientów Działu Reprezentacji Najemcy.

- Witamy Carlosa w Savills. Otwarcie biura w Krakowie jest znaczącym krokiem w rozwoju naszej firmy w Polsce. Na Carlosa czeka ważne zadanie reprezentowania usług Savills na rynku lokalnym oraz wspierania naszych klientów, ale dzięki swojemu doświadczeniu z pewnością podoła temu zadaniu a jego umiejętności językowe wpłyną pozytywnie na różnorodność obsługiwanych przez nas najemców i wynajmujących - mówi Dorota Ejsmont, Head of Landlord Representation.

Carlos posiada wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania oraz historii zdobyte na Uniwersytecie Jagiellońskim; biegle włada językiem portugalskim, angielskim i polskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując m.in. w krakowskiej agencji nieruchomości Fisheye Properties, gdzie zajmował się reprezentacją wynajmującego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.