PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Toolex 2022

Toolex 2022

Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE
  • Nowy Przemysł
  • Tech & Job
  • Oil Expo
TERAZ TRANSMITUJEMY

Edukacja. Kompetencje przyszłości

BSC Real Estate Advisors wzmacnia zespół

Magdalena Dudzicz, Łukasz Chudziak, Łukasz Daciuk, Bronisław Plewako i Klaudia Biedrzycka dołączyli do BSC Real Estate Advisors.

BSC Real Estate Advisors wzmacnia zespół
Adobe Stock
REKLAMA

BSC Real Estate Advisors, firma doradcza założona w marcu 2017 r. z połączenia części doradczej Balmain Asset Management i firmy Sharman Church, zatrudniła pięciu nowych pracowników.

Magdalena Dudzicz rozpoczęła pracę na stanowisku Office Negotiator w Dziale Powierzchni Biurowych. Swoje doświadczenie zdobywała w CBRE, Cushman & Wakefield oraz Immofinanz, gdzie pracowała na stanowisku Lease Coordinator/Specialty Leasing Specialist w dziale Asset Management Office & Logistics. Magdalena jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie nieruchomościami oraz National Taiwan University – Global MBA. Na nowym stanowisku Magdalena będzie odpowiedzialna za wynajem powierzchni biurowych oraz pozyskiwanie nowych klientów.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Łukasz Chudziak dołączył do Działu Powierzchni Biurowych na stanowisku Associate. Jest magistrem prawa oraz absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim - kierunek Pośrednictwo w Obrocie Nieruchomościami oraz Politechniki Warszawskiej - na kierunku Urbanistyka i Gospodarka Przestrzenna. Swoje doświadczenie zdobywał pracując bezpośrednio u deweloperów min. White Star. W BSC będzie odpowiedzialny za wynajem powierzchni biurowych, zarówno jako przedstawiciel Najemców, jak i Wynajmujących.

Łukasz Daciuk dołączył do Działu Powierzchni Magazynowych na stanowisku Industrial Negotiator. Przesz ostatnie 6 lat Łukasz mieszkał w Anglii, pracując dla różnych firm m.in. DHL, JLR i innych. Jest absolwentem Uniwersytety Birmingham na kierunku Planowanie Urbanistyczne i Regionalne. Kierunek ten jest akredytowany przez Królewskie Towarzystwo Planowania Miast a Łukasz już niebawem będzie posiadał pełne członkostwo w powyższej organizacji. W przeszłości Łukasz był odpowiedzialny za różne projekty planistyczne i rewitalizacyjne z dziedziny nieruchomości np.: Program Regeneracji Fabryki Soho w Birmingham.

Bronisław Plewako dołączył do zespołu Balmain Property Management jako Analityk Finansowy. Bronisław będzie odpowiedzialny przede wszystkim za raportowanie dla centrów handlowych w portfelu Rockcastle. Z rynkiem nieruchomości związany jest od 10 lat a swoje doświadczenie zdobywał pracując dla takich firm jak: Cefic, Cushman&Wakefield i Jones Lang LaSalle.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: BSC Real Estate Advisors wzmacnia zespół

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA