Brendon O’Reilly członkiem DOC&R

Brendon O’Reilly, dyrektor zarządzający Fashion House Group, został członkiem The Council of Developers of Outlet Centres and Retailers (DOC&R).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Brendon O’Reilly członkiem DOC&R

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl/AT

Property News

17 lut 2017 8:13


DOC&R została założona w 1989 r. Tworzy forum wymiany idei i platformę interakcji pomiędzy deweloperami i retailerami działającymi w sektorze outletowym. Organizacja stwarza możliwość wspólnej pracy nad procesami biznesowymi, strukturami raportowania, programami marketingowymi i promowaniem outletów wśród aktualnych i przyszłych najemców oraz konsumentów.

Brendon O’Reilly, dyrektor zarządzający Fashion House Group, przyjął zaproszenie i został doradcą międzynarodowym, wnosząc swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie funkcjonowania europejskiego sektora outletowego.

- Jestem dumny, że zostałem członkiem tak niezwykle szacownej organizacji. Działam w branży od ponad 20 lat jako najemca, deweloper i operator centrów outletowych. Ta perspektywa pozwoliła mi dostrzec, że sukces na rynku outletowym wymaga koncentracji i przemyślanej strategii. Outlety tak bardzo się różnią od typowych centrów handlowych, że pełne zrozumienie sposobu zarządzania nimi zajmuje dużo czasu. Cieszę się, że będę się mógł podzielić swoją wiedzą z innymi – skomentował Brendon O’Reilly.

Brendon O’Reilly od 2010 r. zarządza działalnością Fashion House Group, równocześnie budując zaufanie do centrów outletowych oraz ich świadomość wśród partnerów retailowych, klientów i ekspertów z branży. Jest także prezesem ORDA, Stowarzyszenia Najemców i Deweloperów, oraz posiadaczem dyplomu MBA, potwierdzającego jego wiedzę i doświadczenie w branży retailu.

W roku 2001 został Dyrektorem Wykonawczym spółki GVA Grimley Ltd oraz Dyrektorem GVA Outlets. Tworzył sektor wyspecjalizowanych usług dla branży outletowej w Europie, opartych na konsultingu w zakresie tworzenia, zarządzania i marketingu centrów outletowych. W 2010 roku spółka GVA Outlets została częścią Fashion House Group, obecnie firmy wiodącej w sektorze outletów w Europie Środkowo-Wschodniej i na rynkach wschodzących.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.