Bogusław Nadolnik zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Energi

Zarząd Energi poinformował, że spółka otrzymała w dniu 9 listopada 2015 roku rezygnację Bogusława Nadolnika z członkostwa w radzie nadzorczej spółki z dniem jej złożenia.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bogusław Nadolnik zrezygnował z członkostwa w radzie nadzorczej Energi

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

9 lis 2015 19:58


Bogusław Nadolnik, który pełnił funkcję przewodniczącego rady nadzorczej spółki, nie podał przyczyn złożenia rezygnacji z członkostwa w radzie nadzorczej Energi.

Bogusław Nadolnik to absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek zarządzanie i marketing. W latach 1990 - 1992 ukończył zarządzanie małym biznesem w Georgetown University Washington D.C. (USA), gdzie rozpoczął karierę zawodową jako praktykant.

Po powrocie do Polski w 1994 roku podjął pracę w wydziale organizacyjnym gabinetu ministra jako starszy specjalista, a następnie p.o. dyrektora gabinetu ministra w Ministerstwie Rolnictwa i Gospodarski Żywnościowej. W latach 1996 - 2006 pracował w Ministerstwie Skarbu Państwa jako zastępca dyrektora departamentu finansów Skarbu Państwa, zastępca dyrektora departamentu budżetu i finansów oraz p.o. dyrektora biura ds. pomocy publicznej.

W latach 2007 - 2008 pełnił funkcję sekretarza powiatu legionowskiego w Starostwie Powiatowym w Legionowie. W 2008 roku przeszedł do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie pracował na stanowisku podsekretarza stanu. Od 2008 do 2013 roku sprawował funkcję zastępcy prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Według danych ze strony internetowej resortu skarbu państwa jest dyrektorem departamentu działań poprywatyzacyjnych w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.