×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Bogdan Gałuszka dołączył do zespołu Intermarche

  • KDS
  • 10 sie 2023 10:08

Wraz z początkiem czerwca Bogdan Gałuszka objął stanowisko dyrektora działu marek własnych w Intermarché. Będzie odpowiedzialny za realizację strategii sieci w zakresie private labels.

Bogdan Gałuszka dołączył do zespołu Intermarche
Bogdan Gałuszka (fot. Intermarche)
REKLAMA

Bogdan Gałuszka działa w branży od ponad 25 lat. W Jeronimo Martins Polska jako kierownik ds. jakości, kontroli i sprzedaży odpowiadał za rozwój produktów marek własnych w sklepach sieci Biedronka. W Lidlu pełnił funkcję dyrektora zakupów i członka zarządu oraz budował struktury firmy w Polsce i innych krajach Europy Wschodniej. Był odpowiedzialny za zbudowanie od podstaw oraz zarządzanie działem handlowym, a także stworzenie i realizację zasad zarządzania kategoriami asortymentowymi. W sieci POLOmarkecie zajmował analogiczne stanowiska i odpowiadał m. in. za wdrożenie zasad zarządzania kategoriami produktów (ang. category management) czy strategię dla produktów marek własnych.

W Intermarché będzie odpowiedzialny na efektywną realizację strategii sieci w obszarze marek własnych, wdrożenie nowej architektury marek parasolowych i intensywne rozwijanie tej grupy produktów, by jeszcze lepiej odpowiadać na aktualne potrzeby i oczekiwania klientów w całej Polsce.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Bogdan Gałuszka dołączył do zespołu Intermarche
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA