Bogdan Dzik zrezygnował z funkcji członka zarządu Impel

Bogdan Dzik złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka zarządu Impel - poinformował zarząd spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bogdan Dzik zrezygnował z funkcji członka zarządu Impel

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl/AT

wnp.pl

13 lip 2017 13:28


Złożona rezygnacja nie zawiera informacji o jej przyczynach.

Bogdan Dzik, który z Impelem związany jest od 25 lat, pozostaje w Grupie Impel i będzie odpowiedzialny za zarządzanie obszarem produktowym Facility Management.

Karierę w Grupie Impel rozpoczął w roku 1992 od stanowiska specjalisty ds. handlu. Później zdobywał doświadczenie na kolejnych stanowiskach w dziale marketingu.

W roku 1998 sprawował funkcję dyrektora Departamentu Usług. W 1999 roku został powołany do zarządu Impel S.A., gdzie w latach 2000–2006 pełnił funkcję prezesa zarządu. W 2003 roku wprowadził Impel S.A. na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.

W roku 2006 został powołany na stanowisko prezesa Impel Cleaning Sp. z o.o. pełniąc równocześnie funkcję prezesa Jednostki Biznesowej JB1 grupującej spółki świadczące usługi w branży Obsługa Nieruchomości.

W roku 2016 został powołany na stanowisko wiceprezesa zarządu Impel SA – dyrektora generalnego FM. Zarządza obszarem produktowym Facility Management, w skład którego wchodzi ponad 30 spółek Grupy Impel. Zasiada również w Radzie Nadzorczej Vantage Development S.A.

Bogdan Dzik jest absolwentem Wydziału Górniczego Politechniki Wrocławskiej.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.