Bogdan Bruczko prezesem Shanghai Express

Jak poinformował Sfinks Polska SA, z dniem 2 czerwca 2014 r. z pełnienia funkcji wiceprezesa zarządu spółki zrezygnował wiceprezes zarządu Bogdan Bruczko. Swoją decyzję umotywował on obowiązkami związanymi z powołaniem go na stanowisko prezesa zarządu spółki Shanghai Express Sp. z o.o., która należy do Sfinksa.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bogdan Bruczko prezesem Shanghai Express

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

3 cze 2014 17:22


Bogdan Bruczko od 2010 roku pełnił funkcję wiceprezesa zarządu w Shanghai Express. W latach 2009-2014 był wiceprezesem zarządu Sfinks Polska. Zanim rozpoczął karierę w Sfinksie był związany z bankowością.
 
W latach 2000-2009 pracował w Dominet SA oraz w Dominet Banku, gdzie od 2006 r. pełnił funkcję wiceprezesa zarządu. Odpowiadał za Pion Kredytów, Pion Operacji, w tym za obsługę klienta i zarządzanie jakością w sieci placówek. Nadzorował także realizację celów sprzedażowych, w tym zajmował się rozbudowywaniem działalności banku o pośrednictwo kredytowe. Wcześniej pełnił m. in. funkcje dyrektora Departamentu Ryzyka Kredytowego i zastępcy dyrektora w Departamencie Windykacji. Ukończył finanse i bankowość na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. 

Sfinks Polska SA to spółka zarządzająca 109 restauracjami, w tym siecią 93 restauracji Sphinx, 10 restauracjami Chłopskie Jadło i 6 restauracjami Wook (kuchnia chińska). Shanghai Express to spółka zależna Sfinks Polska, odpowiedzialna za prowadzenie restauracji Wook. Sfinks Polska przejął ją w styczniu 2008 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.