PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Boaz Haim prezesem Ronson Development

  • Autor: aw
  • 29 paź 2019 17:28

Rada Nadzorcza Ronson Development powołała dotychczasowego członka zarządu spółki, Boaza Haima, na stanowisko prezesa. Zastąpi on Nira Netzera, który we wrześniu zapowiedział rezygnację z pełnionej funkcji.

REKLAMA

Boaz Haim, który od kwietnia br. pełni funkcję członka zarządu Ronson Development, obejmie stanowisko prezesa z dniem 1 grudnia 2019 r.

– Jako członek zarządu Ronson Development od ponad pół roku miałem okazję uczestniczyć w życiu spółki i obserwować jej funkcjonowanie. Jestem przekonany, że Ronson Development może się dalej rozwijać, budując pozycję wiodącej firmy deweloperskiej. Miałem już okazję poznać świetny zespół, z którym będę miał przyjemność pracować i jestem przekonany, że wspólnie odniesiemy wiele sukcesów  – powiedział Boaz Haim, nowo powołany prezes Ronson Development.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Boaz Haim jest pochodzącym z Izraela adwokatem z dwunastoletnim doświadczeniem w inwestycjach nieruchomościowych. Karierę zawodową rozpoczął w 2007 r. w kancelarii J.D. Shachor, jako adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości. W 2010 r. rozpoczął praktykę zawodową, jako adwokat w kancelarii Tik, Gilad, Keynan, trzy lata później został w niej partnerem, a w 2017 r. – wspólnikiem i partnerem zarządzającym. Obecnie kancelaria ta funkcjonuje pod nazwą Keynan, Haim & Co. i jest jedną z czołowych izraelskich firm prawniczych zajmujących się nieruchomościami.

W 2005 r. Boaz Haim ukończył studia prawnicze w Sha’arei Mishpat College (obecnie Akademickie Centrum Prawa i Nauki). Jest również absolwentem Uniwersytetu Bar-Ilan w Ramat Gan, gdzie w 2019 r. ukończył studia podyplomowe (Master’s degree) na kierunku Rozwiązywanie Konfliktów, Zarządzenie i Negocjacje.

Obecnie w skład zarządu Ronson Development wchodzą także: Andrzej Gutowski, wiceprezes i dyrektor ds. sprzedaży i marketingu, związany ze spółką od 2003 r., Rami Geris, wiceprezes i dyrektor finansowy (CFO), w spółce od 2007 r., oraz Alon Haver, pełniący funkcję członka zarządu od 2017 r.

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Boaz Haim prezesem Ronson Development

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA