Błażej Wojnicz objął funkcję prezesa Polskiego Holdingu Obronnego

Błażej Wojnicz - taekwondzista, adwokat, były pracownik Ministerstwa Obrony Narodowej i Biura Bezpieczeństwa Narodowego - został prezesem Polskiego Holdingu Obronnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Błażej Wojnicz objął funkcję prezesa Polskiego Holdingu Obronnego

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl (JS)/AT

19 sie 2016 14:26


Wojnicz jest absolwentem wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz studiów doktoranckich o profilu ekonomiczno-społecznym w Szkole Głównej Handlowej.

Jest adwokatem i radcą prawnym specjalizującym się m.in. w sprawach bezpieczeństwa i przemysłu zbrojeniowego.

Doświadczenie zdobywał w Ministerstwie Obrony Narodowej i Biurze Bezpieczeństwie Narodowego gdzie pracował w latach 2006-2010. W latach 2007-2008 był członkiem rady nadzorczej Agencji Mienia Wojskowego.

Prowadził własną kancelarię adwokacką, a także wykłady z teorii i filozofii prawa oraz wstępu do prawoznawstwa na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Z Polskim Holdingiem Obronnym związany od listopada 2015 roku najpierw jako członek rady nadzorczej delegowany do pełnienia funkcji prezesa, a następnie w dniu 5 sierpnia 2016 roku został wybrany na prezesa w ramach rozstrzygnięcia otwartego konkursu.

Jest byłym mistrzem Polski i zdobywcą Pucharu Polski w Taekwondo WTF, a także byłym reprezentantem kadry narodowej Polski w Taekwondo WTF.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.