PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Blanka Pabisiak kierownikiem floty i administracji w Wedlu

  • Autor: AT
  • 22 lis 2019 12:59

Do działu personalnego Wedla dołączyła Blanka Pabisiak, obejmując stanowisko kierownika floty i administracji. Będzie odpowiedzialna za całokształt procesów związanych z zarządzaniem tymi obszarami.

Blanka Pabisiak kierownikiem floty i administracji w Wedlu
Adobe Stock
REKLAMA

Nowy kierownik floty i administracji w swoich działaniach skupi się na przearanżowaniu przestrzeni w taki sposób, aby stymulować kreatywność, w obszarze floty koncentrując się natomiast na bezpieczeństwie i ekologii.

- Głównym celem jest stworzenie nowoczesnego i komfortowego miejsca, które będzie wspierało kreatywność i zaangażowanie. Dzisiejsze biura powinny być nie tylko przestronne i funkcjonalne, ale także zapewniać elastyczność, wygodę, innowacyjne rozwiązania, czy wręcz tworzyć atmosferę pracy ułatwiająca komunikację i integrację pracowników. Wyzwaniem będzie połączenie nowoczesności i technologii z wieloletnią tradycją i historią marki E.Wedel, aby zmieniając biuro, nie utracić tożsamości z marką. W obszarze floty będziemy stawiać na bezpieczeństwo i ekologię. Skupimy się zarówno na technologii, jak i polityce flotowej motywującej do poprawy kultury jazdy, zmniejszenia ilości kolizji czy szkód oraz redukcji emisji CO2 - mówi Blanka Pabisiak, kierownik floty i administracji w firmie Wedel.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Blanka Pabisiak ma blisko 20-letnie doświadczenie w obszarze zarządzania administracją biurową. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w JWT, P4 - Play, Idea Bank oraz Avonie. Zajmuje się całościowo procesami zarządzania administracją i flotą, począwszy od doboru dostawców, poprzez operacyjne wsparcie użytkowników, tworzenie procedur wspierających zarządzanie obszarem administracji, a także w ramach innych, innowacyjnych rozwiązań poprawiających efektywność działań, w tym efektywność kosztową.

Od 2009 r. Blanka Pabisiak jest aktywnym członkiem Stowarzyszenia Kierowników Flot Samochodowych (SKFS) - organizacji skupiającej ponad 130 fleet managerów. Ma na swoim koncie wiele publikacji z zakresu zarządzania flotą aut służbowych. Prywatnie jej pasją są podróże i rękodzieło.

Przełożoną Blanki Pabisiak jest Inga Pyd, dyrektor HR i administracji, która jednocześnie zasiada w zarządzie firmy.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Blanka Pabisiak kierownikiem floty i administracji w Wedlu

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA