×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Benoît Charles i Jakub Skwarło w zarządzie Polskiej Rady Centrów Handlowych

Benoît Charles i Jakub Skwarło dołączyli do grona członków zarządu Polskiej Rady Centrów Handlowych. Nowi członkowie zarządu posiadają wieloletnie doświadczenie w branży centrów handlowych zdobyte w zarówno Polsce jak i na rynkach Europy Zachodniej. Stowarzyszenie PRCH zrzesza obecnie ponad 240 firm z branży centrów handlowych.

Benoît Charles i Jakub Skwarło w zarządzie Polskiej Rady Centrów Handlowych
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA

Nominacje nowych członków zarządu mają na celu wzmocnienie misji Polskiej Rady Centrów Handlowych: wspieranie rozwoju firm i profesjonalistów działających na rynku nieruchomości handlowych w Polsce, a także promocję pozytywnego wizerunku branży centrów i ulic handlowych.

Jakub Skwarło na co dzień związany jest z firmą Unibail Rodamco, w której pełni funkcję Director of Operations w regionie Europy Centralnej. Jakub Skwarło ma 39 lat i jest absolwentem University of Maryland. Swoją karierę rozpoczął w międzynarodowej firmie doradczej Arthur Andersen. W 2005 roku dołączył do działu najmu Unibail-Rodamco. W swojej dotychczasowej karierze pełnił między innymi funkcje: Asset/ Operating Managera oraz Senior Operating Managera zarządzającego polskim portfolio nieruchomości. W 2012 roku, w głównej siedzibie Unibail-Rodamco w Paryżu, objął stanowisko Strategic Project Managera. Był wówczas odpowiedzialny za integrację Unibail-Rodamco z niemiecką firmą MFI. W 2013 roku awansował na stanowisko Head of Operations, a następnie Director of Operations na Polskę. Od 2016 roku zajmuje stanowisko Director of Operations Unibail-Rodamco na Europę Centralną. W tym roku będzie zaangażowany w dwa bardzo ważne otwarcia: centrum handlowego Wroclavia we Wrocławiu oraz rozbudowanego Centrum Chodov w Pradze.

- Jako Unibail-Rodamco jesteśmy wieloletnim członkiem Polskiej Rady Centrów Handlowych. Cieszę się bardzo, że moja kandydatura do Zarządu Rady została zaakceptowana, ponieważ pozwoli to jeszcze bardziej zacieśnić współpracę pomiędzy PRCH a Unibail-Rodamco. Będziemy mogli wymieniać się na bieżąco doświadczeniami z Radą, brać aktywny udział w działaniach PRCH istotnych dla zrzeszonych w niej najemców i właścicieli obiektów handlowych. Bardzo zależy mi, aby nasz głos stanowił ważny wkład w dyskusję na temat przyszłego kształtu sektora retail w Polsce – powiedział Jakub Skwarło.

Benoit Charles, prezes zarządu oraz CEO Apsys Polska, posiada długoletnie doświadczenie zarządcze na rynku nieruchomości komercyjnych. W latach 2007 – 2016 pracował w Immochan Polska, gdzie pełnił funkcję CEO. Następnie został Dyrektorem ds. Rozwoju, Promocji i Budowy Immochan International. W czerwcu 2016 r. dołączył do spółki Apsys, aby zarządzać jej działalnością w Polsce. Zastąpił Fabrice’a Bansay, dotychczasowego prezesa zarządu i CEO Apsys Polska, który objął stanowisko CEO Grupy Apsys.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Benoît Charles i Jakub Skwarło w zarządzie Polskiej Rady Centrów Handlowych
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA