Ben Liao nowym dyrektorem w Colliers

Ben Liao dołączył do Colliers Proptech Accelerator, Powered by Techstars. Zajmie stanowisko dyrektora zarządzającego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Ben Liao nowym dyrektorem w Colliers

Na nowym stanowisku Liao będzie ściśle współpracować z kierownictwem Colliers i Techstars nad inicjatywą Colliers Proptech Accelerator – pierwszym tego rodzaju programem, który na całym świecie szuka startupów opracowujących przełomowe technologie na potrzeby rynku nieruchomości. Liao skoncentruje się na doborze spółek spośród ogromnej puli kandydatów i wraz Colliers określi strategiczny kierunek i wiodący profil inwestycyjny programu, a także stworzy i będzie wspierał prężną sieć mentorów, sponsorów, inwestorów i partnerów korporacyjnych.

Liao przechodzi do Techstars z Ritual, spółki technologicznej opartej na kapitale venture, w której był członkiem zespołu zarządzającego wyższego szczebla i zajmował się tworzeniem strategii rozwoju w całych Stanach Zjednoczonych i na świecie, a także kierowaniem partnerstwami krajowymi skupiającymi się na nowych debiutach na rynku. Wcześniej Liao zajmował stanowiska menedżerskie i kierownicze w różnych organizacjach – od startupów po duże przedsiębiorstwa, kładąc główny nacisk na strategię, inwestycje, rozwój działalności i partnerstwa strategiczne.

— Z wielką przyjemnością będziemy pracować z Benem nad programem Colliers Proptech Accelerator, Powered by Techstars — ogłosił Dylan Taylor, prezes i dyrektor ds. operacyjnych Colliers International. — To partnerstwo jest wyrazem naszej misji opracowywania najbardziej innowacyjnych i najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które mają zwiększyć skuteczność działań naszych specjalistów i pomóc naszym klientom szybciej osiągać sukcesy. Przez cały okres realizacji programu, w ramach którego będziemy pozyskiwać, kształtować i angażować najlepsze i najbystrzejsze zespoły, które odmienią naszą branżę.

— Niezmiernie cieszy mnie ta niezwykła okazja do połączenia pionierskich przedsiębiorstw z Colliers i Techstars — stwierdził Ben Liao. — W miarę wzrostu zapotrzebowania na rozwiązania Proptech w branży nieruchomości i w miarę wkraczania do tego sektora kapitału venture na potrzeby finansowania przedsięwzięć nasz program będzie jednym z najważniejszych narzędzi pomagających startupom szybko i strategicznie rozszerzyć skalę ich działalności. W ostatecznym rozrachunku odnajdywanie i kształtowanie nowatorskich rozwiązań Proptech pomoże klientom i specjalistom Colliers szybciej osiągać sukcesy.

— Przedsiębiorcza natura Bena świetnie pasuje do niepowtarzalnej kultury innowacji Colliers i Techstars, przez co doskonale nadaje się on do swojej nowej roli — powiedział David Brown, założyciel i jeden z dyrektorów generalnych Techstars. — Z nadzieją wyczekujemy współpracy z Benem. Dzięki niej zwiększymy wspólne szanse i rozszerzymy poszukiwania najnowszych technologii, które pomogą rozwijać się klientom i specjalistom Colliers.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.