PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Beatriz Pérez na czele firmy Sener

  • Katarzyna Domagała-Szymonek
    KDS
  • 6 paź 2022 9:35

Do polskiego oddziału firmy sektora kosmicznego Sener dołączyła Beatriz Pérez. Objęła stanowisko dyrektor generalnej w Polsce.

Beatriz Pérez na czele firmy Sener
Beatriz Pérez (fot. Sener)
REKLAMA

Beatriz Pérez jest absolwentką Universitat Oberta de Catalunya oraz Universidad de Alcalá de Henares w Madrycie. Jej doświadczenie obejmuje przede wszystkim tworzenie i rozwój oprogramowania dla naziemnych systemów wspomagających. W trakcie swojej dotychczasowej pracy w Sener Aeroespacial była związana między innymi z projektami z zakresu systemów naziemnego wsparcia dla misji MTG i ExoMars oraz rozwoju systemów nawigacyjnych.

Do jej najważniejszych zadań jako dyrektor generalnej należy opracowywanie i wdrażanie planów strategicznych zgodnych z międzynarodową polityką firmy, a także kierowanie pracami zespołu i utrzymywanie relacji z interesariuszami.

To nie jedyna zmiana na kluczowym stanowisku, do której w ostatnim czasie doszło w Sener Polska. Od niemal roku pozycję business development managera obejmuje Maciej Stanecki. Wcześniej związany był z działem projektów A&D w Accenture, a w Sener odpowiada za opracowanie strategii współpracy z polskim przemysłem, rozszerzenie obecności firmy w krajowym sektorze obronnym oraz budowanie i rozwijanie współpracy na polu kluczowych programów międzynarodowych.

Sener Polska rozpoczął działalność w 2006 roku i skupia się na sektorze aerokosmicznym rozumianym jako obronność, inżynieria kosmiczna i aeronautyka. Głównym obszarem działania firmy w branży aerokosmicznej jest inżynieria mechaniczna, w tym w szczególności mechanizmy rozkładania oraz struktury pojazdów kosmicznych. Pozostałe obszary działalności firmy w Polsce obejmują mechaniczne naziemne urządzenia wspomagające (MGSE) oraz nawigację pojazdów kosmicznych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Beatriz Pérez na czele firmy Sener

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Jarl Bischek 2022-10-06 12:52:20

    🤔 Ale mi nowina! 😂 To mógłbym powiedzieć Buenas Tardes! ¿Como estas la bonita ... buena muchacha? 🤭Ale chyba w Polsce nie było tak wybitnej specjalistki 🤭😱 Co za doświadczenie!😂 Fakt, że w Polsce jest mnóstwo wybitnie głupich ekspertek 🤭 Ale to na stanowiskach urzędniczych lub w rodzaju spółdzielnia mieszkaniowa 😂 🤔 Ale jak sięgnę pamięcią do "narzeczonych" np. ze szkoły podstawowej to były naprawdę inteligentne dziewczyny.👍 🤔 Hiszpania ... mam bardzo miłe wspomnienia związane z Lourdes 😍 Ale wracając do komunikacji to już nie.😱 Jest taka firma, która produkuje elektronikę. I standardy bluetooth zawsze mnie zdumiewają. Np. smartwatch, który nie chce się komunikować z np. tabletem.😂👎 A ostatnio kupiłem głośnik bluetooth. I komunikuje się z Samsungiem 2012 i Alcatel 2020 rok. Ale nie chce się komunikować z Nokia 2015 rok i tablet 2016 rok.😂 I głośnik jest chyba dla głuchych (komunikacja z niesłyszącymi) 😱 Bo jak się włącza to na całą "pałę" krzyczy bluetooth connected. 😱 Myślałem, że da się wyregulować głośność, ale nie! 👎 Ale może przydać się to w kosmosie gdyby okazało się, że UFO jest przygłuche 😂 Dla jasności korzystam ze starego sprzętu ze względów ekologicznych. Bo stary telefon można wykorzystać jako np player 👍

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA