PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu partner portalu

Beata Marczak zastępcą Prokuratora Generalnego

  • Autor: AT
  • 27 mar 2017 12:58

Prokurator Beata Marczak będzie pełnić funkcję zastępcy Prokuratora Generalnego do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji.

REKLAMA

Beata Marczak jest prokuratorem Prokuratury Krajowej. Jest ona absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Pracę w wymiarze sprawiedliwości rozpoczęła w 1993 roku od aplikacji prokuratorskiej, którą zakończyła egzaminem prokuratorskim. Po odbyciu asesury prokuratorskiej w latach 1995 - 1997, została powołana na stanowisko prokuratora Prokuratury Rejonowej Łódź - Bałuty w Łodzi. Od 1999 roku do 2003 roku pracowała w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi, a następnie - do 2007 roku, w Prokuraturze Apelacyjnej w Łodzi.

W latach 2007 - 2009 była delegowana do Biura do Spraw Przestępczości Zorganizowanej Prokuratury Krajowej w Ministerstwie Sprawiedliwości, w tym do Wydziału VI Zamiejscowego w Łodzi. W dniu 15 marca 2016 roku została powołana na prokuratora Prokuratury Regionalnej w Łodzi i została Naczelnikiem Łódzkiego Wydziału Zamiejscowego Departamentu do Spraw Przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Beata Marczak zastępcą Prokuratora Generalnego

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA