×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Beata Lewandowska CEO agencji ITBC Communication

  • KDS
  • Opublikowano: 15 mar 2022 14:21

Beata Lewandowska objęła stanowisko prezesa w ITBC Communication, przejmując funkcję po Jacku Jakubczyku, założycielu oraz dotychczasowym CEO agencji.

Beata Lewandowska CEO agencji ITBC Communication
Beata Lewandowska (fot. ITBC Communication)
REKLAMA

Beata Lewandowska jest związana z branżą public relations od 25 lat. Pracę w ITBC Communication zaczęła od stanowiska accounta, następnie sprawowała funkcje szefa zespołu nowych technologii i dyrektor zarządzającej. Nowa CEO agencji jest ekspertem w zakresie doradztwa strategicznego, komunikacji marketingowej oraz działań media relations. W trakcie swojej kariery zajmowała się PR korporacyjnym, PR produktowym oraz wsparciem marketingowym firm, zarówno polskich, jak i międzynarodowych.

Będzie odpowiedzialna za zarządzanie relacjami ze strategicznymi klientami oraz dalszy rozwój brandów ITBC Communication, ITBC Digital oraz ITBC Events. Ponadto, będzie zajmowała się wsparciem menedżerów działów w zarządzaniu zespołami oraz budowaniu efektywnych i kompleksowych strategii komunikacyjnych.

Jacek Jakubczyk, założyciel i dotychczasowy prezes ITBC Communication, będzie pełnił funkcję doradcy zarządu oraz prokurenta spółki. Niezmiennie jest również udziałowcem ITBC Communication.

- Po 23 latach sprawowania funkcji prezesa, przekazuję stery agencji w możliwie najlepsze ręce - osoby, która świetnie zna firmę, była jednym z filarów jej rozwoju i obecnego kształtu. ITBC jest też w bardzo dobrej kondycji finansowej, w ubiegłym roku notując istotny wzrost przychodów i poprawę wyników netto - komentuje Jacek Jakubczyk.

ITBC Communication jest agencją komunikacji marketingowej z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie public relations, komunikacji korporacyjnej i relacji inwestorskich.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Beata Lewandowska CEO agencji ITBC Communication
Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA