Bartosz Zbroja odchodzi z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Przez wpis na Twitterze

6
Bartosz Zbroja odchodzi z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Przez wpis na Twitterze Bartosz Zbroja (Fot. Twitter)
Bartosz Zbroja zrezygnował ze stanowiska rzecznika prasowego Ministerstwa Sportu i Turystyki. Poinformował o tym na Twitterze.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bartosz Zbroja odchodzi z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Przez wpis na Twitterze

PODZIEL SIĘ


Autor: Parlamentarny.pl

2 lut 2016 10:34


W poniedziałkowy (1 lutego) wieczór odbyła się gala Człowieka Roku "Wprost". Tytułem tym w edycji 2015 nagrodzony został Jarosław Kaczyński. Wielu obserwatorów zwracało na Twitterze uwagę na bardzo podniosły i pochlebny wobec laureata ton wielu przemówień, który wśród niektórych twitterowiczów wzbudził sporą wesołość, wśród innych został ostro skrytykowany.

Jeden z użytkowników serwisu posunął się nawet do publikacji sondy, w której nie przebierając w słowach pytał o to, kto w pochlebstwach zabrnął najdalej. Dokładnie umieścił na swoim profilu sondę, w której pytał, która z redakcji przyznających ostatnio tytułu "Człowieka Roku" Jarosławowi Kaczyńskiemu i Andrzejowi Dudzie „najlepiej nawilżyła”.

Fot. Twitter Fot. Twitter

Taka, niezbyt elegancka, sonda przeszła by pewnie niezauważona, gdyby nie fakt, że najwyraźniej jej autorem jest Bartosz Zbroja - aktualny rzecznik Ministerstwa Sportu i Turystyki. To na jego koncie pojawił się taki wpis. Zaskakujący sonda na koncie rzecznika wzbudziła na Twitterze mieszaninę zdziwienia i wesołości. Wiele osób nie dowierzało, że to autentyczny wpis.

Po tym wpisie rzecznikowi nie pozostało nic innego poza rezygnacją. Rezygnację Zbroja ogłosił na Twitterze.

Fot. Twitter Fot. Twitter

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.