Bartosz Bucki kierownikiem sprzedaży w Focus Hotels

Bartosz Bucki dołączył do zespołu Focus Hotels, gdzie objął stanowisko kierownika sprzedaży na Polskę w centralnym biurze sieci w Warszawie.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bartosz Bucki kierownikiem sprzedaży w Focus Hotels

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

13 kwi 2015 11:45


Bartosz Bucki posiada wieloletnie doświadczenie w branży hotelarskiej, które zdobywał w międzynarodowych sieciach Carlson Rezidor oraz Accor.

Odpowiedzialny będzie za sprzedaż sześciu, a wkrótce siedmiu hoteli tej marki w Polsce. Aktualnie w skład sieci wchodzą obiekty hotelowe w: Gdańsku, Łodzi, Szczecinie, Bydgoszczy, Chorzowie oraz Inowrocławiu. W pierwszym kwartale 2016 roku, sieć Focus Hotels, należąca do Grupy Kapitałowej Immobile, otworzy swój drugi obiekt w Gdańsku i będzie dysponować w sumie 657 pokojami w sześciu miastach Polski.

Bartosz Bucki swoją przygodę z hotelarstwem rozpoczął w 2006 roku w hotelu Novotel Warszawa Airport, pracując w dziale rezerwacji. Po trzech latach został kierownikiem sprzedaży hotelu. Następnie po dwóch latach pracy na tym stanowisku, przeszedł do sieci Carlson Rezidor, gdzie pełnił funkcję kierownika sprzedaży w dwóch warszawskich hotelach - Radisson Blu Sobieski i Radisson Blu Centrum.

Prywatnie, Bartosz Bucki to miłośnik sportu, szczególnie biegów długodystansowych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.