×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Barbara Somogyiova nowym dyrektorem w Neinver

Barbara Somogyiova objęła stanowisko Leasing Director Europe w Neinver. Będzie odpowiadać za działania grupy w obszarze leasingu na poziomie międzynarodowym, a jej bezpośrednim przełożonym będzie Managing Director.

Barbara Somogyiova nowym dyrektorem w Neinver
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Barbara Somogyiova pokieruje leasingiem grupy Neinver w siedmiu krajach europejskich, dla 21 centów zarządzanych przez hiszpańską firmę. Do jej zadań należeć będzie budowa strategicznego kierunku rozwoju nowych projektów, takich jak powstające centra w Amsterdamie i Pradze, których siła wynika z doskonałej lokalizacji i atrakcyjności dla turystów.

- Z entuzjazmem przyjęłam możliwość budowania ogólnoeuropejskiej synergii dla partnerów marki Neinver. To bardzo mobilizujący cel - mówi Barbara Somogyiova, nowa Leasing Director Europe. Jestem zaszczycona, że mogę pracować dla jednego z pionierów branży outletowej w Europie – dodaje.

Barbara Somogyiova przechodzi do Neinver z Arcus Real Estate (Percassi Group), gdzie od 2014 roku zajmowała stanowisko Head of Leasing outletów na rynku włoskim. W kręgu jej działań zawodowych leżało wzmacnianie partnerstwa z markami brandowymi i najemcami sieciowymi oraz koncentrowanie się na luksusowych outletach w obszarach metropolitalnych. Somogyiova rozpoczęła karierę w branży nieruchomości komercyjnych w 2005 roku, w firmie zarządzającej wielkopowierzchniowymi stacjami kolejowymi Grandi Stazioni we Włoszech.

Nowa Leasing Director Neinver uzyskała stopień doktora w dziedzinie nauk politycznych
na Uniwersytecie Columbia w Nowym Jorku oraz dyplom licencjata na Uniwersytecie w Mount Holyoke w Massachusetts. Studiowała także stosunki międzynarodowe w Institut d'Études Politiques w Paryżu.

- Dotychczasowy dorobek Barbary, jej międzynarodowe doświadczenie i zaangażowanie
w tworzenie rozwiązań, przynoszących obustronne korzyści, dają nam pewność, że znacząco przyczyni się do wzmocnienia naszego obecnego portfolio i budowy sukcesu w procesie rozwoju. Tym samym umocni pozycję Neinver jako europejskiego lidera rynku – podkreśla Carlos González, Managing Director Neinver.

Barbara Somogyiova przychodzi do Neinver w czasie, gdy firma, poza rozwojem nowych projektów w Europie, jest w trakcie cyfrowej transformacji swojego modelu biznesowego i wprowadza nowe technologie zarządzania. Uzyskane w ten sposób wskaźniki statystyczne posłużą również zoptymalizowaniu strategii lesingowej firmy i stanowić będą unikalną wartość dla jej partnerów biznesowych - przedstawicieli marek i poszczególnych salonów outletowych. Neinver wzmocni pozycję lidera branży, dzięki jedynemu w swoim rodzaju modelowi zarządzania.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Barbara Somogyiova nowym dyrektorem w Neinver

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA