Bać-Pol ma nowego wiceprezesa

Piotr Braune został powołany do zarządu Bać-Pol S.A., w którym będzie pełnił funkcję wiceprezesa, jednocześnie odpowiadając za Pion Handlowy i rozwój Grupy Kapitałowej.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Bać-Pol ma nowego wiceprezesa

PODZIEL SIĘ


Autor: Portalspozywczy.pl

www.portalspozywczy.pl

3 cze 2013 12:43


Piotr Braune ma 43 lata, jest absolwentem Wydziału Inżynierii Budowlanej Politechniki Lubelskiej. Pracuje w Grupie Bać-Pol od 1 stycznia br. na stanowisku dyrektora ds. strategii i rozwoju grupy, a także pełni funkcję członka rady nadzorczej w spółce SPAR Polska.

Zawodowo przez ostatnie 17 lat związany był z Grupą Emperia, gdzie miał okazję zdobyć doświadczenie z zakresu zarządzania kategoriami oraz zespołami sprzedaży, prowadzenia interdyscyplinarnych projektów oraz zarządzania zmianami organizacyjnymi w dużej firmie. Od 2001 r. jako dyrektor sprzedaży, a później dyrektor rozwoju Eldorado S.A. budował organicznie pozycję tego dystrybutora.

Od 2006 r. jako pełnomocnik zarządu rozwijał sieć supermarketów Stokrotka. Po fuzji Eldorado z Grupą BOS w 2009 r. kierował zespołem prowadzącym integrację organizacyjną, operacyjną i systemową poszczególnych spółek, co znacząco przyczyniło się do powstania największego ogólnopolskiego dystrybutora - Tradis. Ostatnie 2 lata spędził w Tradisie na stanowisku dyrektora Dywizji Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Kilo 2014-06-11 22:56:57

Stokrotkę to widział......jak był na zakupach . Co za bzdury. Piotr od 6 lat odpowiadał ża nic. Nie miał najmniejszego wpływu na rozwój. Nawet nie był zapraszany na te spotkania.

komornicki daniel z mickiewicza 7 sprzedam papieroski hej 2013-12-22 14:49:41

czyzby komentarz nie doszedł do panskiej firmy panie prezesie? mickiewicza 7 komornicki daniel agent poapierosowy sprzedający papieroski. proszę go uspokoic . i tych swoich pupilow z mickiewicza 7 m 3 gniatka z mieszkania 3 1piętro i szablana z 2 piętra mieszkanie 7, bo drzazgi gorące na kosci bardzo pieką, jestem tylko mieszkanką między tymi chuliganami inteligentnymi, , a tu są panscy pracownili ktorzy nie patrzą na wiek, dranie chcą się tylko bawic ale ci mają swoje rodzinki i tych z ktorymi spią, więc, , prosba tylko , mieszkanka z kamienicy mickiewicza 7