×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Béranger Dumont na czele BPI Real Estate Poland

Béranger Dumont został nowym prezesem BPI Real Estate Poland, belgijskiej spółki deweloperskiej realizującej inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i w Gdańsku. Dumont zastąpił na tym stanowisku Mariusza Rodaka.

Béranger Dumont na czele BPI Real Estate Poland
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Nowy prezes spółki deweloperskiej jest z nią związany już od prawie 10 lat. Najpierw jako Finance Manager przez wiele lat zajmował się zarządzaniem finansami m.in. inwestycji wchodzących w skład polskiego portfolio spółki. Następnie jako Real Estate Project Development Manager realizował liczne miejskie projekty BPI w Brukseli.

Zobacz też: Belgijski deweloper inwestuje w Polsce

Durmont zasiada również w Zarządzie Urban Land Institute - prestiżowej organizacji non-profit z siedzibą główną w Waszyngtonie. Ten międzynarodowy think tank zajmuje się szerzeniem dobrych praktyk w zakresie odpowiedzialnego kształtowania przestrzeni miejskiej i badaniem trendów z tym związanych.

Zobacz też: Zmiany w zarządzie Polnord

Béranger Dumont wprowadzając BPI Real Estate Poland w nową dekadę będzie kontynuował dalszy rozwój firmy jako miejskiego dewelopera realizującego zrównoważone projekty wysokiej jakości i różnych typach funkcjonalności w dynamicznych miastach Polski – czytamy w komunikacie spółki.

BPI Real Estate działa w naszym kraju od dekady. W tym roku BPI planuje zakończyć budowę czterech swoich inwestycji oddając blisko 730 mieszkań do użytku.

BPI Real Estate należy do belgijskiej grupy kapitałowej CFE powstałej w 1880 r. Grupa CFE zatrudnia obecnie ponad 8000 pracowników i prowadzi działalność na wszystkich kontynentach. CFE jest notowana na giełdzie Euronext w Brukseli. 60,4 proc. akcji spółki należy do holdingu Ackermans & van Haaren.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (1)

Do artykułu: Béranger Dumont na czele BPI Real Estate Poland

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
  • Mati 2020-02-12 17:31:15

    No i pogonili Mariusza. Kto teraz przytuli biednego bezrobotnego nieudacznika?

REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA