PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Awanse w Mindshare Polska

  • Autor: JP
  • 19 kwi 2016 13:19

Anita Serafin awansowała na stanowisko director pionu invention w Mindshare Polska, a Paweł Kowal został performance & creative managerem, invention.

Awanse w Mindshare Polska
Adobe Stock
REKLAMA

Anita Serafin dotychczas pełniła funkcję manager, invention. Na stanowisku director będzie odpowiedzialna za projektowanie i nadzór nad realizacją kompleksowych strategii komunikacyjnych, wykorzystujących nowe kanały i narzędzia komunikacji, w tym media społecznościowe. Do obowiązków Anity będzie należała koordynacja prac pionu Invention, w tym zarządzanie realizacją niestandardowych działań digital.

Anita Serafin z Mindshare związana jest z przerwami od 2006 roku. Zajmowała się planowaniem kampanii internetowych m.in. dla: Ford, Samsung, HSBC czy Sodexo. Następnie przez kilka lat w Agorze zarządzała projektami specjalnymi i rozwojem internetowych produktów reklamowych. W Mindshare Polska ponownie od października 2014 roku. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej.

Anitę Serafin w codziennej pracy będzie wspierał Paweł Kowal, który awansował na stanowisko performance & creative manager, invention. Jako pasjonat danych i nowych technologii, Paweł będzie odpowiedzialny za koordynację działań performance i dalsze wsparcie rozwoju programmatic w Mindshare w kierunku data driven i adaptive marketing advertising. Dodatkowo do jego obowiązków będzie należała koordynacja i rozwój komórki kreatywno-produkcyjnej w ramach pionu invention.

Z Mindshare Polska związany jest od 2013 roku – dotychczas na stanowisku performance
& programmatic strategist, invention, gdzie był odpowiedzialny za koordynację i nadzór merytoryczny nad projektami efektywnościowymi, realizowanymi przez Mindshare i GroupM. Wcześniej zdobywał doświadczenia w grupie Clickad i agencjach kreatywno-produkcyjnych, gdzie odpowiadał na prowadzenie projektów, grafikę i obsługę klienta. Absolwent wydziału socjologii Collegium Civitas ze specjalizacją w mediach i komunikacji społecznej.

Koordynacją działań z zakresu paidsearch i paidsocial w ramach pionu invention będą nadal zajmowali się stratedzy SEM & social zespołu: Dorota Łoboda i Michał Gąska.

Cały pion Invention raportuje do Anny Nowak, partner, invention, Mindshare Polska, która jest związana ze spółką od 13 lat.

Jednocześnie z dniem 30 czerwca 2016 r. współpracę z domem mediowym kończy Bartosz Sikora, director, invention.

– Zarządzanie pionem invention powierzyliśmy znakomitym specjalistom, którzy od wielu lat związani są z rynkiem mediów i reklamy. Jesteśmy przekonani, że zespół pod kierownictwem Anity

PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Słowa kluczowe

Więcej

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Awanse w Mindshare Polska

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA