PARTNER PORTALU partner portalu

Awanse w Cushman & Wakefield. Czworo pracowników na nowych stanowiskach

Karol Pańczyk, Magdalena Popiołek, Konrad Jacewicz i Mikołaj Niemczycki awansowali w strukturach międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Awanse w Cushman & Wakefield. Czworo pracowników na nowych stanowiskach

  • Cushman & Wakefield należy do grupy firm doradczych działających na rynku nieruchomości.
  • Zatrudnia ok. 51 tysięcy pracowników w 400 biurach i 70 krajach na całym świecie. W 2018 roku jej przychody wyniosły 8,2 mld USD.
  • Teraz w polskim oddziale firmy miały miejsce przetasowania na stanowiskach. Czworo pracowników awansowało.

Karol Pańczyk objął stanowisko associate directora w Dziale Global Technology Solutions. Pańczyk jest związany z firmą od 2013 roku. Ostatnio odpowiadał m.in. za wprowadzenie systemu ERP – YARDI, oprogramowania do zarządzania nieruchomościami dla klientów na całym świecie. Dodatkowo dbał o jego wdrożenie, rozwój oraz wsparcie techniczne dla działów zarządzania nieruchomościami w Europie i GOS w regionie EMEA. Doświadczenie zdobywał w firmie Cefic Polska, gdzie pracował na stanowisku system analyst i wspierał proces budowy systemu ERP. Pańczyk jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie.

Magdalena Popiołek awansowała na stanowisko Associate w dziale zarządzania nieruchomościami. Z firmą Cushman & Wakefield związana jest od 2007 roku i na przestrzeni 12 lat zdobyła doświadczenie w zakresie zarządzania projektami dla klientów takich jak Bainbridge, Charter Hall, PZU, CBRE Global Investors, ING Real Estate oraz AEW. Magdalena uczestniczy w bieżącym zarządzaniu operacyjnym i jest m.in. odpowiedzialna za nadzór nad procedurami dotyczącymi funkcjonowania nieruchomości, wspieraniu właścicieli w zakresie procesów due diligence, repozycjonowaniu oraz rebrandingu nieruchomości.

Konrad Jacewicz otrzymał nominację na stanowisko associate w dziale powierzchni przemysłowych i logistycznych Cushman & Wakefield, gdzie odpowiada za wynajem powierzchni magazynowych i przemysłowych, utrzymywanie kontaktów z deweloperami i najemcami, doradztwo na rzecz klientów oraz nadzór nad projektami prowadzonymi na Górnym Śląsku, w Krakowie i w Rzeszowie. Jest absolwentem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, na którym ukończył studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, rzeczoznawstwa majątkowego oraz zarządzania nieruchomościami.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.