Awanse w Colliers International

Jan Barbasiewicz oraz Krzysztof Kienorow awansowali na stanowiska dyrektorskie w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych Colliers International.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Awanse w Colliers International

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

10 sie 2016 16:32


Jan Barbasiewicz awansował na stanowisko dyrektora w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych Colliers International. Posiada 10 lat doświadczenia na polskim rynku powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Doradzał międzynarodowym i krajowym firmom w procesie uruchamiania centrów logistycznych oraz zakładów produkcyjnych na łączną powierzchnię ponad 800 tys. mkw., szczególnie w sektorze e-commerce, logistyki produkcji, branży elektronicznej i FMCG.

Tylko w ostatnim roku brał udział w zamknięciu ponad 20 transakcji najmu na ponad 120 tys. mkw. łącznie. Specjalizuje się w obsłudze klientów na terenie zachodniej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem rynków Poznania i Wrocławia.

Krzysztof Kienorow awansował na stanowisko Associate Director w dziale powierzchni logistycznych i przemysłowych Colliers International. W ostatnim roku brał udział w zamknięciu ponad 20 transakcji na ponad 70 tys. mkw. łącznie. W ostatnim czasie prowadził transakcje m.in. dla Eurocash, Johnson Electric czy DPD.

W ciągu swojej kariery zawodowej doradzał firmom z następujących sektorów: motoryzacyjny, logistyka produkcji, farmaceutyczny, handlowy, branża kurierska. Specjalizuje się w obsłudze rynków Polski Południowej i Centralnej ze szczególnym uwzględnieniem Górnego Śląska, Krakowa i Warszawy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.