Aurelia Michałowska kuratorem oświaty w woj. mazowieckim

6
Aurelia Michałowska kuratorem oświaty w woj. mazowieckim fot..psp4.radom.pl
Aurelia Michałowska została powołana przez minister edukacji Annę Zalewską na stanowisko kuratora oświaty w woj. mazowieckim. Zastąpiła na tym stanowisku dotychczasową kurator Dorotę Sokołowską - poinformowało Kuratorium Oświaty w Warszawie.

REKLAMA


Puls HR Puls HR

Aurelia Michałowska kuratorem oświaty w woj. mazowieckim

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/AT

14 mar 2016 14:05


Nowa kurator została wyłoniona w drodze konkursu.

Przed objęciem stanowiska kuratora, Aurelia Michałowska przez 8 lat pełniła funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. św. Kazimierza Jagiellończyka w Radomiu.

Jest nauczycielem dyplomowanym z 30 letnim stażem pracy, posiada II stopień specjalizacji zawodowej. W latach 2007-2009 była zastępcą dyrektora Wydziału Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Radomia. Wcześniej związana z Kuratorium Oświaty w Warszawie jako wizytator radomskiej delegatury.

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego - magister edukacji początkowej. Odbyła również studia podyplomowe z zakresu kształcenia zintegrowanego oraz zarządzania oświatą i marketingu a także liczne kursy i szkolenia (m.in. z nadzoru pedagogicznego, technologii informacyjnych i edukacji medialnej w praktyce szkolnej).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.