PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu partner portalu

Artur Wiechczyński prezesem Advanced Graphene Products

  • KDS
  • 19 sie 2022 13:35

Rada nadzorcza spółki Advanced Graphene Products powołała na stanowisko prezesa Artura Wiechczyńskiego, managera, który od ponad 20 lat zatrudniony był w strukturach globalnej Grupy SECO/WARWICK.

Artur Wiechczyński prezesem Advanced Graphene Products
Artur Wiechczyński (fot. AGP)
REKLAMA

Artur Wiechczyński kierował wieloma projektami badawczo-rozwojowymi i wdrażał nowoczesne technologie, m.in. związane z obróbką cieplną elementów drukowanych w technologiach 3D. Jest współautorem wielu patentów i publikacji naukowych. Powołanie go na stanowisko prezesa oznacza dla Advanced Graphene Products otwarcie nowego rozdziału i daje szansę na wykorzystanie jeszcze w większym stopniu szerokich możliwości, jakie spółka ma przed sobą.

- Spółka przez ostatni rok przeszła transformację. Z etapu R&D przeszliśmy do komercjalizacji naszych produktów. Bardzo się cieszymy, że na czele naszego zespołu staje Artur Wiechczyński. Jesteśmy przekonani, że jego znajomość branży nowych technologii oraz doświadczenie w komercjalizacji innowacyjnych produktów przyczynią się do dynamicznego rozwoju rynków zbytu dla zaawansowanych produktów grafenowych produkowanych przez AGP i otworzą nowe kierunki ekspansji - skomentował Piotr Zawistowski, przewodniczący Rady Nadzorczej Advanced Graphene Products.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Advanced Graphene Products (AGP) to spółka zajmująca się produkcją grafenu i rozwojem jego zastosowań. Posiadane przez AGP patenty obejmują zarówno sposób wytwarzania grafenu z ciekłego metalu, jak i sposób oddzielania grafenu od ciekłej matrycy formującej.

Od 29 listopada 2021 roku akcje spółki notowane są na rynku NewConnect.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Artur Wiechczyński prezesem Advanced Graphene Products

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA