Artur Lebiedziński nowym prezesem PHN

Prezesem zarządu spółki PHN został Artur Lebiedziński. Od 26. czerwca 2013 r. pełnił on funkcję członka rady nadzorczej PHN, a 7. września 2013 r. został oddelegowany do czasowego sprawowania funkcji prezesa zarządu spółki na okres nie dłuższy niż 3 miesiące.


REKLAMA


Puls HR Puls HR

Artur Lebiedziński nowym prezesem PHN

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyNews.pl

Property News

2 gru 2013 12:30


Artur Lebiedziński jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W 2003 roku ukończył International Institute for Management Development (IMD) w Lozannie, gdzie uzyskał tytuł MBA. Jest założycielem i partnerem zarządzającym w OMNICAPITAL oferującym usługi bankowości inwestycyjnej i doradztwa finansowego w projektach fuzji i przejęć oraz pozyskania kapitału własnego i dłużnego. Jest także członkiem Rad Nadzorczych Finder S.A. oraz PayUp Polska S.A.

Czytaj też: Artur Lebiedziński tymczasowo za sterami PHN

W latach 2006-2007 pełnił funkcję dyrektora oraz współzarządzającego w Societe Generale, gdzie był odpowiedzialny za pozyskanie i przeprowadzenie transakcji finansowania strukturalnego i dłużnego dla głównych linii biznesowych Societe Generale w Polsce: finansowania projektowego, finansowania akwizycji, finansowania w sektorze metals and mining, sekurytyzacji oraz finansowania w sektorze nieruchomości.

W latach 2004-2006 pełnił funkcję Dyrektora w CA IB InvestmentBank, gdzie zarządzał projektami doradztwa finansowego realizowanymi w obszarze bankowości inwestycyjnej przez CA IB. W latach 2001-2002 pełnił funkcję Managera w Banc of America Securities w Londynie, gdzie był odpowiedzialny m.in. za pozyskanie transakcji doradczych w sektorze instytucji finansowych.

Artur Lebiedziński w dniu 27. listopada br. złożył rezygnację z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej PHN.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.