Artur Król w zarządzie Ciechu

Rada nadzorcza Ciechu powołała Artura Króla na stanowisko członka zarządu spółki.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Artur Król w zarządzie Ciechu

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl

wnp.pl

27 paź 2015 11:01


Nowy menedżer Ciechu ukończył Politechnikę Wrocławską na wydziale informatyki i zarządzania, kierunek zarządzanie i marketing. Jest również absolwentem studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej - "Value Based Management".

Od początku swojej kariery związany był z grupą KGHM Polska Miedź. Pracę rozpoczynał w departamencie nadzoru właścicielskiego, następnie był dyrektorem departamentu wdrożeń (później marketingu i rozwoju) w Funduszu Inwestycji Kapitałowych KGHM Metale.

W latach 2006-2008 pracował w Wałbrzyskich Zakładach Koksowniczych "Victoria" na stanowisku dyrektora ds. inwestycji i rozwoju. W latach 2008-2012 był twórcą i dyrektorem naczelnym Centralnego Biura Zakupów w KGHM Polska Miedź. Pełnił również funkcję prezesa zarządu w Przedsiębiorstwie Budowy Pieców Przemysłowych "PIEC-BUD" Wrocław (2013-2014).

W ostatnim czasie dyrektor naczelny oddziału Huta Miedzi "Głogów" (2014-2015). Artur Król był członkiem rad nadzorczych: KGHM Ecoren, KGHM Shanghai Copper Trading Co. Ltd, PHP Mercus.

Prezesem Ciechu jest Maciej Tybura. Oprócz Artura Króla, członkiem zarządu jest również Artur Osuchowski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.