Artur Kopeć został nowym członkiem zarządu Grupy Azoty

Artur Kopeć został wybrany przez załogę Grupy Azoty na członka zarządu spółki. Rada nadzorcza firmy zatwierdziła ten wybór. Tym samym Kopeć ponownie będzie piastował to stanowisko.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Artur Kopeć został nowym członkiem zarządu Grupy Azoty

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.pl (DM)

wnp.pl

27 lut 2015 13:56


Rada nadzorcza stwierdziła ważność wyborów kandydata na członka zarządu wybieranego przez pracowników spółki. Wybory odbyły się dwuetapowo w dniach od 27 stycznia 2015 roku do 11 lutego 2015 roku oraz w dniach 13-23 lutego 2015 roku. Tym samym stał się członkiem zarządu spółki X kadencji.

Kopeć to absolwent Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej. Od 203 roku związany najpierw z Zakładami Azotowymi w Tarnowie, później z Grupą Azoty.

W swojej karierze był m.in.: aparatowym na Wydziale Amoniaku, samodzielnym technologiem ds. syntez amoniaku i kierownikiem Wydziału Amoniaku.

Do największych sukcesów zawodowych może zaliczyć pomyślne wdrożenie do produkcji nowego nawozu w Polsce o nazwie handlowej Saletrosan. Kopeć to także współautor patentu technologii wytwarzania saletrosiarczanu amonowego metodą granulacji mechanicznej oraz współautor kilku wniosków i rozwiązań.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.