×

Subskrybuj newsletter
pulshr.pl

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.

Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNERZY PORTALU

Artur Karda przechodzi do PGS Software

  • Anna Trojanowska
    AT
  • 5 lip 2017 12:00

Artur Karda w sierpniu obejmie stanowisko marketing managera w PGS Software – wrocławskiej spółce programistycznej notowanej na głównym parkiecie giełdy. Zbuduje tam komórkę marketingu internetowego.

Artur Karda przechodzi do PGS Software
Fot. Adobe Stock. Data dodania: 23 września 2022
REKLAMA
Europejski Kongres Gospodarczy
Trwa rejestracja uczestników na nasz tegoroczny Europejski Kongres Gospodarczy. Zapraszamy! Udział możecie potwierdzić pod tym linkiem.

Karda przechodzi do PGS Software po 6 latach pracy w warszawskiej firmie Netsprint (sieci reklamowe i technologie marketingowe napędzane danymi), gdzie był członkiem Rady Nadzorczej, a następnie dyrektorem marketingu i PR.

- Do PGS Software dołączam z dwóch powodów: zawodowego i prywatnego. PGS to szybko rosnąca spółka giełdowa. Działa na rynkach Europy Zachodniej i USA, ma świetnych programistów i sprawny zespół sprzedażowy. Teraz potrzebuje kompetencji w marketingu online i rzuca mi nowe wyzwania zawodowe. Poza tym mieszkam we Wrocławiu i odtąd będę miał bliżej do pracy – mówi Artur Karda.

Karda zbuduje w PGS Software zespół zajmujący się marketingiem internetowym. Będzie odpowiedzialny za komunikację i obecność spółki w internecie oraz za procesy generowania leadów w kanałach online i offline.

Artur Karda od ponad 25 lat działa na rynku mediów i marketingu. Zawodowo zaczynał jako dziennikarz w Nowej Trybunie Opolskiej, gdzie został redaktorem, wydawcą i zastępcą naczelnego. Następnie przeszedł do warszawskiej centrali Mediów Regionalnych (dziś Polska Press Grupa), gdzie odpowiadał za cyfryzację 16 redakcji. Jako członek zespołu digital doradzał zarządowi brytyjskiego koncernu medialnego Mecom.

Przez ostatnie 6 lat był związany z warszawską spółką Netsprint, m.in. jako dyrektor marketingu i PR. Ma własną spółkę konsultingową Karda Media i prowadzi gościnne wykłady z marketingu internetowego na wrocławskich uczelniach.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Artur Karda przechodzi do PGS Software

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl


REKLAMA