PARTNERZY PORTALU partner portalu partner portalu

Artur Dyczko wiceprezesem JSW ds. strategii i rozwoju

  • Autor: AT
  • 9 sie 2017 8:12

Rada nadzorcza Jastrzębskiej Spółki Węglowej (JSW) podjęła uchwałę o powołaniu Artura Dyczki w skład zarządu JSW i powierzyła mu pełnienie funkcji zastępcy prezesa zarządu ds. strategii i rozwoju IX kadencji.

Artur Dyczko wiceprezesem JSW ds. strategii i rozwoju
Adobe Stock
REKLAMA

Artur Dyczko ma ponad 19-letnie doświadczenie, w tym blisko trzyletnie w ruchu zakładu górniczego obejmujące: eksploatację złóż, planowanie i harmonogramowanie produkcji, modelowanie złóż, ekonomikę pozyskiwania surowców, optymalizację i restrukturyzację zakładów górniczych.

Od lipca 2016 roku zatrudniony w JSW S.A. na stanowisku pełnomocnika zarządu ds. restrukturyzacji grupy kapitałowej JSW, dyrektora Biura Strategii i Rozwoju JSW - pełnomocnika zarządu ds. restrukturyzacji GK JSW Obecnie pełni w spółce funkcję pełnomocnika ds. technicznych.

Interesują Cię biura, biurowce, powierzchnie coworkingowe i biura serwisowane? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Dyczko jest współautorem strategii funkcjonowania LW Bogdanka S.A. do roku 2020; głównym konsultantem górniczym nowego modelu biznesowego Polskiej Grupy Górniczej oraz autorem strategii wyjścia JSW z kryzysu - podała JSW.

Grupa JSW to największy producent wysokiej jakości węgla koksowego typu 35 (hard) i znaczący producent koksu w Unii Europejskiej. Spółka jest notowana na GPW od 2011 r.

Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.
PODOBAŁO SIĘ? PODZIEL SIĘ NA FACEBOOKU

KOMENTARZE (0)

Do artykułu: Artur Dyczko wiceprezesem JSW ds. strategii i rozwoju

Dodając komentarz, oświadczasz, że akceptujesz regulamin forum
REKLAMA

Nie przegap żadnej nowości!

Subskrybuj newsletter PulsHR.pl Zamawiając newsletter akceptujsz Politykę prywatności portalu


REKLAMA