Artur Czynczyk złożył rezygnację z funkcji członka zarządu Budimeksu

Artur Czynczyk złożył rezygnację z dniem 17 września 2015 r. z funkcji członka zarządu i dyrektora pionu zarządzania kadrami Budimeksu.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Artur Czynczyk złożył rezygnację z funkcji członka zarządu Budimeksu

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

2 wrz 2015 19:57


Jak podał Budimex, powodem rezygnacji jest decyzja o kontynuowaniu kariery zawodowej w międzynarodowej korporacji poza granicami kraju.

Czynczyk pracuje w zarządzie Budimeksu od maja 2012 r. Wcześniej, w latach 2010-2011, był wiceprezesem odpowiedzialnym za zarządzanie zasobami ludzkimi w Recall Corporation w USA.

W przeszłości pracował też m.in. w Honeywell, ABB, Elektrimie i Lucent Technologies Polska. Artur Czynczyk jest absolwentem Instytutu Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych studiów Zarządzania Organizacjami Ochrony Zdrowia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Czytaj też: Tyle zarabiają prezesi spółek budowlanych

Aktualnie zarząd Budimeksu tworzą jeszcze: prezes Dariusz Blocher, wiceprezes Fernando Luis Pascual Larragoiti oraz Jacek Daniewski (dyrektor Pionu Prawno-Organizacyjnego), Henryk Urbański (dyrektor Pionu Zarządzania Nieruchomościami) oraz Marcin Węgłowski (dyrektor Pionu Ekonomiczno-Finansowego).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.